Vyhrajte zájezd pro dva na Letní olympijské hry v Pekingu

Sledování olympijského klání na vlastní oči umožní svým klientům GE Money Bank

Luxusní zájezd na Olympijské hry v Pekingu je hlavní cenou soutěže, kterou pro své klienty připravila GE Money Bank. Soutěž, která se uskuteční od 7. května do 30. června, je určena všem, kteří mají u GE Money Bank běžný účet, ale i těm, kteří si ho do konce června založí. Kromě hlavní ceny se každý den hraje špičkové LCD televize nebo mobilní telefony od Samsungu.

„Každý, kdo si v soutěžním období u GE Money Bank otevře běžný účet, obdrží od osobního bankéře společně se smlouvou soutěžní kartu, kde nalezne unikátní SMS kód a soutěžní otázku. Odesláním SMS s odpovědí a kódem se zařadí do soutěže o ceny,“ řekla Lucie Salátová, manažerka marketingu GE Money Bank. „Naši stávající klienti automaticky obdrží soutěžní otázku a SMS kód ve svém květnovém výpisu z účtu. Výherce hlavní ceny, zájezdu na Letní olympijské hry, bude vybrán po skončení soutěže 30. 6. 2008 a v následujícím týdnu kontaktován,“ dodala Lucie Salátová.

Klienti, kteří již využívají účet GENIUS ACTIVE nebo si jej v termínu soutěže založí, budou v soutěži zvýhodněni. Dostávají totiž hned dvě soutěžní kartičky, a budou tak mít dvojnásobnou šanci na výhru. Více informací o soutěži naleznete na www.gemoney.cz/olympiada

Společnost GE Money Bank je oficiálním partnerem Českého olympijského týmu pro Hry XXIX. olympiády, které se uskuteční v čínském Pekingu. Své sponzorské aktivity zahájí GE Money Bank u příležitosti Letních olympijských her v Pekingu v roce 2008. Partnerství však bylo uzavřeno i pro Zimní olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010, a také na Letní olympijské hry v Londýně v roce 2012. Kromě finanční podpory olympijského týmu nabídne GE Money Bank reprezentačním sportovcům bezplatné užívání exkluzivního účtu „Genius Active pro české olympioniky“.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank