Výhodné financování od MONETA Money Bank na výstavě Země živitelka

MONETA Money Bank připravila na 43. ročník veletrhu Země živitelka 2016 speciální nabídku úvěrů na financování zemědělské techniky s výhodným pojištěním. V rámci této akce mohou zemědělci získat až 190 000 Kč zpět za řádné splácení. Pro prvních dvacet nejrychleji vyčerpaných úvěrů je pak připraven zdarma iPad či skládací jízdní kolo. Příhodná možnost financování přichází v době rostoucího zájmu zemědělců o investice. MONETA Money Bank chce i letos svojí nabídkou potvrdit, že je jedničkou ve financování zemědělského podnikání v České republice.

„Přehlídka zemědělské techniky na veletrhu Země živitelka je skvělou příležitostí k výběru nejmodernějších strojů, které jsou na trhu k dispozici, a současně k vyřešení otázky jejich financování. Na budějovickém výstavišti v pavilonu T1 mají zemědělci možnost sjednat si v našem stánku výhodný úvěr, který jim může za řádné splácení vrátit až 190 000 Kč. Úvěr je navíc bez poplatku za uzavření a správu,“ říká Mojmír Severin, expert na zemědělství a ekoenergii MONETA Money Bank, a doplňuje: „Přímo na výstavě s námi mohou zemědělci konzultovat své individuální potřeby a k tomu jim poskytneme i dotační poradenství.“

Pomoc s vyřízením žádosti o dotaci například u Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) je u banky samozřejmostí. Aktuální dotační podpora může zemědělcům uhradit významnou část úroků z úvěru. Banka navíc nabízí i kompletní poradenství a pomoc při žádosti a správě dotací ze strukturálních fondů Evropské unie.

Sleva na pojištění techniky a iPad nebo skládací jízdní kolo zdarma pro dvacet nejrychlejších

Banka nabízí na výstavě k úvěru i „all risk“ pojištění zemědělské techniky za zvýhodněných podmínek. Klienti, kteří se na veletrhu rozhodnou financovat stroje úvěrem od MONETA Money Bank, získají na pojištění exkluzivní slevu až 30 %. Pro zemědělce si banka letos připravila ještě další bonus k úvěru. Prvních dvacet klientů s nejrychleji vyčerpaným úvěrem získá zdarma dle vlastního výběru iPad či skládací jízdní kolo.

Banka umožňuje zemědělcům uhradit z úvěru až 100 % kupní ceny techniky včetně DPH, nehledě na její stáří či značku, a k zajištění slouží samotný stroj. Kromě pravidelných splátek nabízí banka individuální splátkový kalendář v závislosti na příjmu klienta, nepravidelné splácení s vazbou na výplatu dotace či odklad splátek až o 12 měsíců.

MONETA Money Bank je dlouhodobě lídrem ve financování zemědělského sektoru. Financování zemědělství patří dlouhodobě k hlavním prioritám banky. Podíl banky na trhu zemědělských úvěrů je 35 %, což představuje úvěry v celkové výši 17 miliard korun.

Více informací o službách a produktech MONETA Money Bank získají zemědělci od 25. do 30. 8. 2016 přímo na veletrhu Země živitelka v pavilonu T1 na stánku MONETA Money Bank. Kontaktovat mohou také svého firemního bankéře nebo mohou využít linku 844 844 844 či https://www.moneta.cz/firmy/zemedelstvi-a-ekoenergie.

 

Milada Veselá

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Veselá, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.vesela@moneta.cz

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.