Věrnostní program bene+ měsíčně odměňuje již sto tisíc klientů

GE Money Bank rozdává každý měsíc prostřednictvím bene+, největšího věrnostního programu na platebních kartách v Česku, odměny již více než 100 tisíc klientů. Průměrně klienti získají zpět 20 Kč za jediný nákup v partnerské síti bene+. Za loňský rok tak společnost GE Money Bank vyplatila společně s partnery úctyhodných 75 milionů korun. Rekordní zájem je i o slevové kupony, kterých si lidé vytiskli téměř milion kusů.

„Věrnostní program bene+ se stává každodenní součástí života stále většího počtu lidí. Stačí totiž zaplatit za nákup platební kartou od GE Money Bank a část peněz získáváte zpět,“ říká Josef Jehlík, manažer věrnostního programu bene+, a dodává: „Nejčastěji vyplácíme odměny za nákupy v hypermarketech Globus, na čerpacích stanicích Agip nebo v lékárnách BENU, což dokazuje, že naši klienti využívají výhody bene+ při běžných nákupech prakticky každý den.“

Za loňský rok získali držitelé platebních karet od GE Money Bank jako odměnu celkem 75 000 000 Kč, což je 36% nárůst oproti roku 2013. Nejvyšší jednorázová odměna za provedenou transakci činila 8 568 Kč. Stává se tak dosavadním rekordem v historii věrnostního programu bene+. Vzhledem k rostoucí oblibě bene+ mezi klienty však může být brzy překonána.

Výhody bene+ lze čerpat již na téměř 1800 prodejních místech

K nejrozšířenějšímu věrnostnímu programu na platebních kartách v Česku bene+ se připojilo již přes 200 partnerů. Klienti tak mohou získávat odměny ve více než 1600 kamenných prodejnách a 35 internetových obchodech. Konkrétně jde o řetězce typu Globus, Agip, BENU Lékárny, Datart, Neoluxor, ale i malé regionální obchodníky.

Milion slevových kuponů bene+

Součástí programu bene+ jsou také akční slevové kupony, které si mohou vytisknout a použít všichni uživatelé bankomatů GE Money Bank, tedy i lidé, kteří nejsou klienty GE Money Bank. Zájem o tyto slevové kupony láme rekordy. Během loňského roku si jich lidé vytiskli z bankomatů skoro 1 000 000 kusů. Další vouchery si pak stahovali do mobilní aplikace, tisknuli z internetu a využívali také kupony, které banka pravidelně zasílá poštou.

„Největší zájem je o kupony na oblečení značek C&A a Husky, oblíbené jsou také slevy do restaurací, hračkárny Pompo, parfumérie Marionnaud či na potřeby pro zvířecí mazlíčky v PetCenter. Nejčastěji si lidé tisknou výhodné slevové kupony z bankomatů GE Money Bank během sobotních nákupů, naopak nejnižší počet zaznamenáváme obvykle v pondělí,“ říká Josef Jehlík.

Peníze zpět za každou platbu díky bene+

Hlavní výhodou věrnostního programu bene+ je, že klienti získávají odměnou reálné peníze, jejichž celková výše není nijak omezena. U partnerů bene+ dostávají klienti peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu, u ostatních obchodníků a na internetu pak získávají zpět 1 % z každé platby.

Věrnostní program bene+ je automaticky spuštěn na kreditních a NFC kartách MoneyCard Plus a MoneyCard Gold a dále na debetních kartách a bezkontaktních nálepkách vydaných k účtům Genius Silver, Genius Active, Genius Dual, Genius Gold, Genius Gratis, Genius Complete, Genius Benefit a Genius Plus. Více detailních informací o bene+ včetně pravidelně aktualizovaného seznamu partnerů je k dispozici na beneplus.cz.

 

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


 

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@ge.com

 

Ogilvy Public Relations

Milan Kříž, tel.: 221 998 237, 602 266 316, e-mail: milan.kriz@ogilvy.com

Libor Procházka, tel.: 221 998 267, 725 385 869, e-mail: libor.prochazka@ogilvy.com

Miroslava Jozová, tel.: 221 998 213, 603 280 825, e-mail: miroslava.jozova@ogilvy.com

 

nebo Servis pro media na www.gemoney.cz