Věrnost se vyplácí - GE Money Auto má zlato

 

Společnost GE Money Auto získala 1. místo v kategorii Leasing soutěže Zlatá koruna. Odborná porota soutěže udělila GE Money Auto, která v roce 2006 financovala koncovým zákazníkům v České republice nejvíce automobilů, nejvyšší ocenění za její věrnostní Program Plus. Jeho hlavní předností je výrazné cenové zvýhodnění při financování dalšího vozu a zjednodušený schvalovací proces. V rámci Programu Plus získávají zákazníci rovněž CCS kartu nabitou na hodnotu 2000 Kč.
Cílem soutěže Zlatá koruna je ocenit nejlepší finanční produkty na českém trhu. Letos se konal již pátý ročník soutěže. Hodnocení produktů přijatých do soutěže provedla nezávislá odborná porota - Finanční akademie, složená z finančních odborníků a publicistů.

„Jsem rád, že jsme zlato získali právě za Program Plus. Snažíme se jím oceňovat naše věrné zákazníky, kteří našich služeb opakovaně využijí. Když se k nám klient opět vrátí, je to ten nejlepší důkaz, že byl s našimi službami spokojen,“ uvedl Jan Hrubý, marketingový ředitel GE Money Auto.

V letošním ročníku soutěže Zlatá koruna dosáhla skupina GE Money historického úspěchu, když získala dalších 6 - celkem tedy 7 ocenění v těchto kategoriích:

1. místo - Konto Genius Business Active GE Money Bank/ Podnikatelské účty
2. místo - Refinancování hypoték GE Money Bank / Hypotéky
2. místo - Konsolidace půjček - novinka na českém bankovním trhu / Úvěry
3. místo - konto Genius Active GE Money Bank / Univerzální bankovní produkty
3. místo - MoneyCard Business GE Money Bank / Podnikatelské úvěry
3. místo - Refinancování hypoték GE Money Bank / Novinka roku


Společnost GE Money Auto, která v letošním roce slaví desetileté výročí vstupu na český trh, financovala v roce 2006 nejvíce vozů koncovým uživatelům - celkem 38 794. Jejich celková pořizovací cena přitom dosáhla téměř 7,5 miliard korun. Více než 86 % všech automobilů bylo financováno účelovým úvěrem autoCREDIT.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto