Vedoucí komunikace GE Money pro ČR a SR se stala Šárka Samková

Šárka Samková byla od 1. června jmenována do funkce vedoucí komunikace GE Money pro Českou a Slovenskou republiku. Nahradila tak Jana Hainze, který vede komunikaci GE Money v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Tiskovou mluvčí GE Money nadále zůstává Eva Chaloupková.

Šárka Samková
pracuje ve skupině GE Money od srpna 2004 a doposud zastávala pozici manažerky interní komunikace. Zajišťovala tak veškeré aktivity spojené s komunikací k zaměstnancům všech společností GE Money v České republice a na Slovensku. Před příchodem do GE Money působila čtyři roky v ABN AMRO Bank v pozici manažerky komunikace pro Českou republiku. Na starosti zde měla kompletní agendu interní a externí komunikace, včetně marketingové komunikace, sponzoringu a pořádání firemních akcí. V průběhu roku 2000 krátce působila v Mozaic Strategic Communications, kde zastávala pozici PR & Investor Relations konzultantky. Předtím pracovala v Komisi pro cenné papíry (KCP) jako tisková mluvčí a ředitelka Odboru vnějších vztahů.

Šárka Samková promovala na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze s vedlejší specializací Marketing.

Jan Hainz
se od 1. června věnuje pouze funkci Communication Leader GE Money pro centrální a východní Evropu (ČR, SR, Polsko, Maďarsko, Rumunsko a Rusko). Do této funkce byl jmenován v červnu loňského roku a zastával ji souběžně s funkcí vedoucího komunikace pro Českou a Slovenskou republiku.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money