Valentýnské tipy „na poslední chvíli“: romantické pobyty i květiny z čokolády

Květinu, parfém, nebo raději víkendový romantický pobyt v lázeňském hotelu? Svatého Valentýna slaví každoročně víc a víc zamilovaných Čechů. A mají z čeho vybírat, zvláště muži si ale s valentýnským překvapením často lámou hlavu. Díky věrnostnímu programu bene+ teď vyberou dárek snadněji a ještě při tom výrazně ušetří.

„Věrnostní program na platebních kartách bene+ odměňuje klienty GE Money Bank za všechny platby u partnerů, kterých je v současnosti téměř 350. Vedle standardních nabídek, které platí celý rok, jsme nyní spustili také speciální valentýnské slevy,“ vysvětluje Business Development Manager Josef Jehlík z GE Money Bank. „Na svatého Valentýna mohou ušetřit nejen tisíce korun, ale i čas. Zákazníci najdou zajímavé tipy na valentýnské dárky a víkendové pobyty na jednom místě,“ dodává Josef Jehlík.

Speciální valentýnskou záložku najdou klienti na webu beneplus.cz. Vybírat mohou ze 40 nejrůznějších nabídek na slevy až 20 % na zboží a služby.

Odměny až 10 % v květinářství i parfumerii

Květiny budou i letos zřejmě tím nejčastějším dárkem, kteří muži na svatého Valentýna zvolí. S bene+ mohou výrazně ušetřit v oblíbeném květinářství Flamengo. Jde o vůbec největší síť květinářství v ČR, která má více než 100 prodejen ve všech regionech. Zkušení floristé rádi na počkání uvážou originální dárkovou kytici dle představ klientů, při platbě kartou bene+ navíc zákazníci získají až 10 % zpět. Stejnou odměnu mohou klienti získat i v parfumeriích Marionnaud. Odměna platí i při koupi veškerého zboží v e-shopu parfumerie. 10% valentýnská odměna čeká na klienty i v klenotnictví Corial.

Pro ty, kteří se letos chtějí vyhnout tradiční květině a čokoládové bonboniéře, je ideálním řešením valentýnská kytice z ochodů Frutiko. Nejde totiž o takovou kytici, kterou si většina z nás představí. Zdejší prodavači připraví kytici z ovoce a čokolády, která bude doslova k nakousnutí – i tentokrát při platbě kartou bene+ až s 10% odměnou zpět.

Valentýnský ráj na Šumavě, Vysočině i v Beskydech

Výrazné slevy na valentýnské pobyty nabízejí například liberecké wellness centrum Babylon a luxusní resorty Svatá Kateřina na Vysočině a hotel Čeladenka v Beskydech. Ušetřit a zažít romantiku v jednom mohou zákazníci s bene+ také v hotelu Pangea v Telči. 

Valentýnská nabídka na Šumavě pak osloví i ty, kteří preferují ubytování v malých soukromých penzionech. V nabídce www.prasilskyraj.cz mají zájemci na výběr hned z několika hotelů i malých rodinných penzionů v srdci Šumavy. Vzhledem k poloze Prášil jde o ideální místo jak k výletům na běžkách, tak i například k návštěvě unikátní vlčí stezky se skutečnými vlky, kterou najdou návštěvníci v nedaleké horské vesničce Srní.

Výhody po celý rok

Mimo svatého Valentýna mohou klienti GE Money Bank čerpat řadu dalších výhod, a to po celý rok. Program bene+ je nejrozšířenějším věrnostním programem na platebních kartách v České republice. Díky němu mají zákazníci k dispozici řadu slev. Ty mohou klienti uplatnit ve více než 2000 kamenných prodejnách a 50 e-shopech. U partnerů bene+ navíc dostávají klienti peníze zpět za každou platbu kartou, a to až do výše 30 % z částky nákupu.

 

Milada Veselá

tisková mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Veselá, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.vesela@ge.com

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@ge.com

nebo Servis pro média na www.gemoney.cz.