V soutěži Banka bez bariér znovu uspěla GE Money Bank, bere třetí místo

GE Money Bank patří mezi nejpřívětivější banky pro lidi s hendikepem v České republice. V soutěži Fincentrum banka roku 2015 – Banka bez bariér získala třetí místo. Odborníci aktivity banky oceňují dlouhodobě a GE Money Bank se na předních příčkách umisťuje pravidelně. Banka se totiž nejenže buduje bezbariérové pobočky, ale také podporuje přijímání hendikepovaných zaměstnanců.

Medailové umístění v soutěži Banka bez bariér vnímáme jako potvrzení toho, že v GE Money Bank se lidé se zákazy a omezením téměř nepotkají. Hned u dveří se na většině poboček zákazníci dozvědí, že místo je bez bariér a že jsou v něm vítání i jejich mazlíčci, a to nejen vodící psi,“ vysvětluje Klára Escobar, senior manažerka lidských zdrojů GE Money Bank. „80 procent poboček je úplně bezbariérových. Na většině ostatních naši kolegové rádi umístí na schody krátkou plošinu kdykoliv, kdy je to potřeba,“ vysvětluje Klára Escobar.

Pokud se do banky vydají maminky s malými dětmi, kromě bezbariérového vstupu ocení na řadě poboček také dětské koutky se stavebnicemi nebo omalovánkami. Na maminky se v GE Money Bank myslí i z „druhé strany“, banka jim nabízí práci na nejrůznější úvazky. Mají také přednostní přístup k brigádám a přivýdělkům. GE Money Bank jim umožňuje i práci z domova.

Banka také na svém webu přehledně označuje pozice, vhodné pro lidi s hendikepem. Zájemci mohou absolvovat placené stáže, GE Money Bank pravidelně organizuje den otevřených dveří a workshopy pro hendikepované zájemce o práci. Banka také podporuje zaměstnávání znevýhodněných skupin zaměstnanců v rámci programu GE rozmanitě.

 

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank 


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@ge.com

nebo Servis pro media na www.gemoney.cz.