V říjnu a listopadu hypotéky od GE Money Bank bez poplatku

Lidé, kteří v současnosti uvažují o hypotéce, mají u GE Money Bank možnost ušetřit tisíce korun. Ta totiž od 1. října do 30. listopadu nabízí hypoteční úvěry s pětiletou fixací bez poplatku za zpracování. Zvýhodněná nabídka přitom platí pro všechny typy hypoték poskytovaných GE Money Bank. S podáním žádosti o hypotéku se tedy nevyplatí otálet.

„Většina zájemců o hypoteční úvěr preferuje fixaci úrokové sazby na pět let. U GE Money Bank tak lidé mohou nyní ušetřit a peníze, které jinde zaplatí za vyřízení úvěru, použít podle svých představ,“
říká Michal Tuček, produktový manažer hypoték GE Money Bank.

Nabídka zpracování úvěru zdarma platí až do 30. listopadu 2007 a vztahuje se na všechny hypoteční produkty GE Money Bank včetně 100% hypotéky, HypoExpresu a Americké hypotéky.

Všichni zájemci o hypoteční úvěr mohou dále využít unikátní službu GE Money Bank a prostřednictvím SMS zprávy okamžitě a kdekoliv zjistit výši měsíční splátky odpovídající jimi požadované hypotéce. Stačí odeslat SMS ve tvaru: HYPOTÉKA-výše hypotéky v jednotkách korun-PSČ (např. HYPOTEKA-1500000-16000) na číslo: 736 399 399 a obratem obdrží informaci o výši měsíční splátky při dané úrokové sazbě s fixací a délkou splácení svého případného hypotečního úvěru na 30 let.

„U nás mají všichni klienti záruku nejen výhodné, ale především garantované úrokové sazby. Neděláme rozdíly a jednáme férově, proto garantujeme stejnou sazbu novým i stávajícím zákazníkům,“
dodává Michal Tuček.

GE Money Bank navíc nově nabízí hypotéky se splatností až 40 let. Hypotéku s touto dobou splatnosti lze získat až do výše 85 % ceny financované nemovitosti, což je nejlepší nabídka na českém trhu. Díky prodloužení doby splatnosti a s tím spojeným snížením splátek je nyní hypotéka dostupná i pro klienty s nižšími příjmy.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank