V rámci jarní kampaně GE Money Auto řidiči získají navigace a přenosné DVD přehrávače

Společnost GE Money Auto dnes odstartovala celostátní jarní kampaň, v rámci které nabízí leasing i úvěrový produkt autoCREDIT i s 0% akontací a možností financovat až 100 % ceny vozidla. Každý zákazník, který uzavře smlouvu o financování nového či ojetého vozu od 31. 3. do 30. 6. 2008, získá navíc satelitní navigační přístroj GARMIN nüvi 200EE nebo přenosný DVD přehrávač do vozu.

Jarní kampaň navazuje na podzimní akci, která se u zákazníků setkala s mimořádným zájmem. „Během trvání podzimní kampaně jsme uzavřeli více než 11 000 nových smluv, což představuje 19% nárůst objemu rozpůjčovaných prostředků oproti stejnému období loňského roku,“ uvádí Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto. „Naše finanční produkty se klientovi přizpůsobí. Smlouvu sjednáváme na počkání a i když žadatel nemá volnou hotovost pro nákup vozu, může využít úvěru autoCREDIT nebo leasingu s nulovou akontací,“ dodává Milan Beutl.

Základní moto kampaně, „Financování, které se vám přizpůsobí“, komunikuje jednu z největších předností produktů GE Money Auto – flexibilitu. Rozsáhlé portfolio nejrůznějších značek, stáří a typů automobilů totiž ukazuje, že GE Money Auto dokáže uspokojit téměř jakékoli přání klienta. Kampaň, která potrvá od 31. března do 30. června, bude výrazně podpořena prostřednictvím nejrůznějších druhů médií.

GE Money Auto se specializuje na financování nových a ojetých automobilů a nabízí jak účelové spotřebitelské úvěry (autoCREDIT, motoCREDIT), tak leasingové produkty. Uzavření smlouvy s GE Money Auto zabere maximálně 30 minut, k podepsání smlouvy stačí pouze dva doklady.

Své služby GE Money Auto poskytuje v široké síti více než 2000 spolupracujících provozoven po celé České republice. V roce 2007 poskytla finance na nákup 38 489 automobilů v souhrnné pořizovací ceně 8,7 mld. korun, což je o 17 % větší částka než v předchozím roce. GE Money Auto tak nadále financuje nejvíce vozů v České republice. Její klienti mohou také využívat věrnostní Program plus, díky kterému získají při financování dalšího vozu výrazné cenové zvýhodnění a CCS kartu s kreditem 2000 korun.

Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Auto