V prvních třech čtvrtletích roku 2007 profinancovala společnost GE Money Auto 30 tisíc automobilů

Hodnota nových vozů pořízených v tomto období prostřednictvím GE Money Auto vzrostla meziročně o 89 %

Společnost GE Money Auto profinancovala v prvních devíti měsících letošního roku celkem 30 tisíc automobilů v souhrnné pořizovací hodnotě 6,5 miliardy korun, což je o 19 % více než ve stejném období loňského roku. Výrazných úspěchů dosahuje společnost GE Money Auto, dlouhodobý lídr českého trhu financování ojetých automobilů, také na trhu financování nových vozů. Od ledna do září letošního roku jich profinancovala celkem 4248, o 83 % více než v prvních třech čtvrtletích roku 2006.

„Naším dlouhodobě nejúspěšnějším finančním produktem na financování automobilů je účelový spotřebitelský úvěr autoCREDIT, jehož prostřednictvím bylo v prvních třech čtvrtletích roku 2007 profinancováno téměř 85 % z celkového počtu financovaných vozů v souhrnné hodnotě 4,9 miliardy korun,“
uvedl Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Velmi dobrých výsledků dosahuje společnost GE Money Auto v letošním roce i na trhu financování nových automobilů. V období od ledna do září bylo jejím prostřednictvím pořízeno celkem 4248 nových vozů, v meziročním srovnání o 83 % více. Souhrnná pořizovací hodnota těchto automobilů dosáhla částky 1,7 miliardy korun, což je o 89 % více než v prvních třech čtvrtletích roku 2006.

K dlouhodobě výborným výsledkům GE Money Auto přispívají i tradiční kampaně na podporu prodeje nových i ojetých automobilů. Na tu jarní, která byla pro velký úspěch ukončena až 31. srpna, plynule navázala 17. září podzimní kampaň, zaměřená na flexibilitu finančních produktů GE Money Auto. V jejím rámci mohou klienti GE Money Auto využít nabídky 0% akontace, a získat tak libovolný vůz bez okamžité hotovosti. Klienti, kteří uzavřou smlouvu do konce letošního roku, získávají jako benefit satelitní navigaci GARMIN nüvi 200.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto