Úvěry pro zemědělce s exkluzivní sazbou 5,99 %

 

Nabídka GE Money Bank v rámci výstavy Země živitelka
Úvěr na financování zemědělské techniky se zvýhodněnou úrokovou sazbou 5,99 % ročně nebo vedení podnikatelského účtu Genius Business Active na šest měsíců zdarma nabídne GE Money Bank během letošní výstavy Země živitelka. Prvních padesát žadatelů o jakýkoliv úvěr ve výši alespoň půl milionu korun navíc jednička ve financování zemědělců obdaruje mobilním telefonem Nokia N6300. Samozřejmostí je rovněž bezplatné poradenství v rámci výstavy, a to ve spolupráci s poradenskou společností AgroConsult Bohemia, specialistou na zemědělské projekty.

„Návštěvníkům výstavy Země živitelka nabídneme zvýhodněné podmínky pro financování zemědělské techniky. Ti, kteří na našem stánku vyplní příslušný certifikát, mohou získat roční úrokovou sazbu ve výši 5,99 %. Řádově tak zájemci na splátkách ročně ušetří až několik desítek tisíc korun,“ řekla manažerka zemědělských produktů GE Money Bank Iva Prokopová. Akční úroková sazba se přitom vztahuje na financování zemědělské techniky v minimální výši 2 miliony korun bez DPH a podmínkou jejího získání je podání žádosti o úvěr do konce září 2008. Typ úrokové sazby je plovoucí.

Na stánku GE Money Bank, který bude umístěn v pavilonu Z, budou přítomni i poradci společnosti AgroConsult Bohemia. Návštěvníci mohou využít bezplatného poradenství v oblasti získávání dotací z EU a dalších, zemědělcům na míru šitých, forem financování. „Zájemci se tak mohou například informovat o tom, jak čerpat veřejnou podporu nebo jak zefektivnit ekonomiku svého zemědělského podniku,“ doplnil Mojmír Severin, ředitel společnosti AgroConsult Bohemia.

Zemědělská výstava Země živitelka proběhne od 21. do 26. srpna 2008 v Českých Budějovicích.

Nabídka GE Money Bank pro návštěvníky výstavy Země živitelka:
· široké spektrum služeb a produktů připravených speciálně pro zemědělce
· vybrané produkty, které lze během výstavy získat za výhodnějších podmínek
· tým firemních bankéřů - specialistů na zemědělství, kteří jsou schopni poskytnout aktuální informace o novinkách ve financování v zemědělském sektoru
· bezplatné poradenství v oblasti dotací ze Strukturálních fondů EU - ve spolupráci s odborníky ze společnosti AgroConsult Bohemia


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank