Úvěrový rámec MoneyCard lze nyní navýšit na bankomatech

GE Money Bank jako jediná nabízí úvěrové služby na bankomatech

Od dubna nabízejí všechny bankomaty GE Money Bank novou unikátní službu. Držitelé kreditních karet MoneyCard mají nyní možnost si přímo na bankomatech GE Money Bank navýšit svůj stávající úvěrový rámec. Jedná se o rozšíření služby Infolimit, která byla zavedena v loňském roce a setkala se s velkým ohlasem klientů banky. GE Money Bank je na českém trhu první bankou, která podobnou službu nabízí.

Všechny bankomaty GE Money Bank, kterých je v České republice na čtyři sta, nabízejí od dubna 2006 novou unikátní službu. Držitelé kreditních karet MoneyCard mají možnost si prostřednictvím sítě bankomatů GE Money Bank navýšit svůj stávající úvěrový rámec. Po volbě služby Infolimit se každému klientovi zobrazí nabídka, která nově obsahuje možnost navýšení úvěrového rámce MoneyCard. Pokud má tedy klient na takovéto navýšení nárok, zobrazí se mu nabídka na obrazovce bankomatu.

„Po loňském uvedení možnosti požádat na bankomatech GE Money Bank o Expres půjčku jde o další zásadní inovaci. Majitelé MoneyCard si mohou jako jediní na českém trhu navýšit svůj úvěrový rámec prostřednictvím bankomatu,“ řekla Dana Tomášková, manažerka depozitních produktů GE Money Bank.

Poté, co se klientovi objeví na obrazovce nabídka zvýšení úvěrového rámce a on si volbu navýšení vybere, dochází ke stanovení částky navýšení. Klient může potvrdit navrhovanou částku navýšení nebo si ji může upravit dle svých potřeb a představ. Následně proběhne finální schválení navýšení úvěrového rámce v interních systémech banky a klient se do 20 vteřin dozví výsledek požadované operace. K navýšení rámce a možnosti čerpat tyto navýšené prostředky dojde do 48 hodin.

Služba navýšení úvěrového rámce je dostupná stávajícím držitelům kreditní karty MoneyCard. Další podmínkou je dobrá úvěrová historie klienta u GE Money.

„Bankomaty pro nás dlouhodobě představují něco víc, než pouhé stroje na výběr hotovosti, a proto se zákazníkům snažíme jejich prostřednictvím nabízet stále nové a nové služby. Jde o vynikající komunikační, ale i prodejní kanál, který vede přímo k zákazníkovi, “ dodala Dana Tomášková.

Aktuálně nabízejí bankomaty GE Money Bank kromě výběru hotovosti tyto služby:
· Infolimit - unikátní služba pro klienty GE Money Bank, v rámci které si mohou nově navýšit svůj stávající úvěrový rámec MoneyCard. Díky službě Infolimit si mohou klienti dále prostřednictvím bankomatu zjistit, kolik peněz jim GE Money Bank může nabídnout prostřednictvím kontokorentu Flexikredit, Expres půjčky a kreditní karty MoneyCard.
· Žádost o úvěrový produkt - zájemce zadá prostřednictvím bankomatu své telefonní číslo a nejpozději následující pracovní den se mu ozve bankéř, který s ním dojedná veškeré podrobnosti. Pak už stačí jen přijít a podepsat smlouvu. Možnost požádat o úvěr prostřednictvím bankomatu GE Money Bank je otevřena i klientům ostatních bank. Pokud zadají své telefonní číslo, kontaktuje je bankéř GE Money Bank a provede tzv. scoring.
· Informace o datu expirace platební karty (lze i zdarma vytisknout)
· Informace o aktuálním zůstatku na účtu (lze i zdarma vytisknout)
· Informace o aktuální nabídce produktů a služebMoneyCard kreditní karta společnosti GE Money, která je v prvním roce a při aktivním používání i v dalších letech zcela zdarma, což klientům umožňuje bezplatně využívat všech výhod, které tato karta nabízí. Při splacení bezhotovostních nákupů placených MoneyCard do data splatnosti nejsou účtovány žádné úroky - toto bezúročné období může trvat až padesát dní. Pokud klient nesplatí peníze najednou, může si flexibilně volit, jak vysokou částku v každém měsíci splatí. Součástí karty je i úrazové pojištění zdarma.Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank