Úvěr na financování zemědělské techniky s exkluzivní sazbou 5,4 % od GE Money Bank

GE Money Bank nabízí zemědělcům na výstavě Země živitelka (26. 8. do 31. 8.) úvěr na financování zemědělské techniky s exkluzivní sazbou 5,4 % p.a. V sektoru zemědělství je GE Money Bank jedničkou a ročně financuje nejvíce zemědělských investic a je největším uživatelem garančních a dotačních programů Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF).

„Vedle úvěrů na financování zemědělské techniky s exkluzivní sazbou 5,4 % GE Money Bank na výstavě Země živitelka nabízí i další produkty a služby připravené speciálně pro zemědělce. Jde například o kompletní poradenství a pomoc při žádosti a správě dotací ze strukturálních fondů EU, nebo financování ekoenergetických projektů,“ řekl ředitel firemních úvěrových produktů a poradenství GE Money Bank Jiří Patera. „Klienti, kteří mají zájem získat zvýhodněný úvěr, mohou kontaktovat firemní bankéře GE Money Bank nebo se přímo na výstavě obrátit na prodejce zemědělské techniky,“ dodal Jiří Patera.

V souvislosti s výstavou Země živitelka GE Money Bank nabízí zemědělcům zvýhodněné úvěrové produkty určené přímo k financování zemědělské techniky s akční úrokovou sazbou 5,4 % p.a. Podmínkou získání této úrokové sazby je minimální výše úvěru 1 500 000 Kč bez DPH. Úvěry na financování zemědělské techniky jsou vhodné k nákupu nových nebo použitých zemědělských strojů. Úvěrem na zemědělskou techniku je možné financovat až 100 % kupní ceny stroje včetně DPH. Klienti mohou také využít dotace úroku PGRLF ve výši 4 %. Splatnost úvěru se pohybuje od 2 do 8 let s možností nastavení individuálního splátkového kalendáře v závislosti na cash flow klienta. Na financování zemědělské techniky mohou zemědělci také využít Kreditní linku, která jim urychlí vyřízení jednotlivých obchodů.

40 bioplynových stanic od GE Money Bank
GE Money Bank podnikatelům v zemědělství dále nabízí financování a poradenství v oblasti ekoenergetických projektů. Do konce července GE Money Bank úspěšně financovala již 40 projektů výstavby bioplynových stanic a je tak lídrem trhu. Za tímto úspěchem stojí také zjednodušený program pro financování těchto projektů. Úvěrové financování výstavby zemědělských bioplynových stanic nabízí GE Money Bank dle bonity klienta až do výše 100 % pořizovacích nákladů. Splatnost úvěru je možné nastavit na délku až 15 let s možností odkladu splátek až o 18 měsíců, tedy po dobu výstavby a uvedení bioplynové stanice do provozu.

Produktová nabídka pro zemědělce
GE Money Bank nabízí zemědělským subjektům provozní a investiční úvěry za podmínek přizpůsobených sezónnímu charakteru zemědělství. Produkty odpovídají podmínkám PGRLF i programům fondů EU:

  • Financování nákupu zemědělské techniky www.gemoney.cz/mmb/cz/2/uvery/sektor-zemedelstvi/financovani-zemedelske-techniky;
  • Financování nákupu zemědělské půdy www.gemoney.cz/mmb/cz/2/uvery/sektor-zemedelstvi/financovani-zemedelske-pudy ;
  • Provozní financování zemědělských subjektů www.gemoney.cz/mmb/cz/2/uvery/sektor-zemedelstvi/provozni-financovani-zemedelske-subjekty;
  • Investiční úvěry s podporou fondů Evropské unie www.gemoney.cz/mmb/cz/2/uvery/sektor-zemedelstvi/investicni-uvery-podpora-eu-fondy;
  • EU Servis program EU Zemědělství www.gemoney.cz/mmb/cz/2/uvery/sektor-zemedelstvi/eu-servis-zemedelstvi;


  • Markéta Dvořáčková,
    tisková mluvčí GE Money Bank