Úvěr na auto lze získat přímo u prodejce

GE Money Auto reaguje na potřeby klientů

Flexibilita a jednoduchost vyřízení půjčky na auta, to jsou hlavní sdělení nové podzimní akce společnosti GE Money Auto, která dlouhodobě financuje nejvíce automobilů na českém trhu. Oblíbený úvěr autoCREDIT, určený na financování nových a ojetých vozů, lze totiž kompletně vyřídit přímo u prodejce automobilů. Jeho další výhodou je možnost financovat s ním až 100 % ceny vozu a flexibilní nastavení splátek dle potřeby kupujícího.

„Většina lidí požaduje při koupi auta co nejednodušší a nejrychlejší proces vyřízení půjčky tak, aby s kupovaným vozem mohli z prodejny ihned odjet. GE Money Auto nabízí sjednání úvěru přímo u prodejce a zájemce se tak stává během několika minut majitelem vozu. Mnoho lidí si tuto možnost ale stále neuvědomuje a domnívá se, že pro úvěr musí do banky. Naše podzimní kampaň je proto zaměřena na propagaci jednoduchosti vyřízení půjčky,“ uvádí Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto. Uzavření smlouvy na financování vozu s GE Money Auto zabere maximálně 30 minut, k podepsání smlouvy standardně stačí pouze dva doklady.

Podzimní kampaň GE Money Auto s názvem „Výhodný úvěr autoCREDIT“ potrvá do 31. prosince. Hlavním komunikačním kanálem budou televizní obrazovky, kde poběží 20 sekundový reklamní spot. Tato komunikace bude podpořena inzercí v celostátních denících, motoristických magazínech a na internetu. Kampaň doplní POS materiály ve formě plakátů, letáků, informačních kostek, visaček, stojánků na palubní desku, magnetů atd.

GE Money Auto se specializuje na financování nových a ojetých automobilů a nabízí jak účelové spotřebitelské úvěry (autoCREDIT, motoCREDIT), tak leasingové produkty. Údaje společnosti potvrzují, že stále více roste zájem o financování aut prostřednictvím půjček. Zejména ojetá auta jsou téměř výhradně pořizována na úvěr.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Auto