U GE Money Bank lze požádat o kreditní kartu VISA přes internet


GE Money Bank nově umožňuje svým klientům vyřídit žádost o vydání kreditní karty VISA prostřednictvím Internet Banky. Banka tak rozšířila své portfolio produktů, které si mohou její zákazníci sjednat online. Proces podání žádosti o kartu a její následné schválení bankou zabere klientům jen několik minut. Banka klientovi zároveň obratem vyhodnotí optimální úvěrový rámec, a to až do výše 150 tisíc korun.

„Naši klienti využívají možnosti sjednání bankovních produktů přes internet stále častěji. Nyní jsme se rozhodli komfort našim klientům ještě rozšířit a umožnit jim podat žádost také o kreditní kartu online,“ říká Ladislav Seifrt, Senior manažer pro eBusiness GE Money Bank. Klient jednoduše vyplní v Internet Bance žádost, kterou banka obratem vyhodnotí a připraví mu nabídku,“ dodává Ladislav Seifrt.

Aktuální stav své žádosti má klient možnost sledovat online. Smlouvu klient podepíše na pobočce, na kterou jde již s jistotou, že kreditní kartu získá. Samotná karta mu bude následně doručena na zvolenou adresu do deseti dnů. Podmínkou žádosti o kreditní kartu přes Internet Banku je aktivovaná služba Infolimit.

Žádostí o kreditní kartu se rozšiřuje portfolio produktů, o které je možné požádat nebo rovnou pořídit online přes Internet Banku. Doposud si mohli klienti přes Internet Banku zřídit všechny depozitní produkty, tedy Spořicí účet Genius, Účet pravidelného spoření, Revolvingový termínovaný vklad, jednorázový termínovaný vklad, Expres půjčku nebo navýšení Flexikreditu.

Klienti, kteří nevyužívají Internet Banku, nebo ještě nedosáhli nezbytné doby čtyř měsíců pro aktivaci Infolimitu, mohou na webových stránkách www.gemoney.cz využít možnosti rychlého vyhodnocení, tzv. prescoringu, který jim operativně vypočítá optimální úvěrový rámec pro jejich kreditní kartu.
Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank