Trutnovské náměstí praskalo ve švech díky akci GE Money

Na Krakonošově náměstí v Trutnově se ve čtvrtek 30. srpna zdarma promítala komedie Prázdniny pana Beana. O vítězném filmu rozhodli prostřednictvím SMS hlasování lidé z Trutnova a okolí a na večerní projekci jich přišla podle odhadu organizátorů celá tisícovka. Další desítky místních obyvatel se navíc zúčastnily odpoledního doprovodného programu. Letní kino připravila GE Money při příležitosti desátého výročí svého působení v České republice.

„Tak vysoká účast místních lidí na promítání filmu a doprovodném programu předčila naše očekávání a velmi nás potěšila. Za plynulý průběh akce bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným stranám včetně vedení města Trutnova,“
říká Eva Chaloupková, tisková mluvčí GE Money. „Akce pro klienty a širokou veřejnost s podtitulem: „Milujeme své klienty“ bude GE Money připravovat i v budoucnu,“ dodává Eva Chaloupková.

Akce na Krakonošově náměstí probíhala již od 16 hodin, kdy zájemci mohli nahlédnout do zákulisí výroby televizních reklam a ochutnat modrou cukrovou vatu, která šla doslova na dračku. Od 18 hodin pokračoval doprovodný program včetně zajímavých soutěží. Samotné promítání vítězného filmu začínalo ve 20.30 hod. a lidé seděli i na zemi, na kašně a na donesených rozkládacích židličkách. K dobrému filmu nechyběl ani popcorn a limonáda zdarma. Setkání s GE Money v Trutnově proběhlo pod moderátorským vedením Dalibora Gondíka.

„Sama jsem pro film Prázdniny pana Beana hlasovala, takže jsem ráda, že nakonec tenhle film zvítězil. Líbil se mi ale i odpolední program s panem Gondíkem,“
řekla Pavla Novotná, návštěvnice letního kina GE Money v Trutnově.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank