Studenti mohou získat kontokorent bez potvrzení o příjmu

U nově otevřených kont Genius Student nemusí klienti až do konce roku 2005 platit poplatky za vedení

S kontem Genius Student od GE Money Bank mohou nyní studenti získat kontokorentní úvěr Flexikredit až do výše 2000 Kč bez potvrzení o příjmu. Kromě této stálé možnosti nabízí GE Money aktuálně také vedení konta Genius Student zdarma až do konce roku 2005 pro všechny klienty, kteří si jej v tomto roce založí.

„Konto Genius Student má velmi flexibilní charakter - student za 19 Kč měsíčně (do konce roku 2005 zdarma) získá běžný účet a k němu další tři produkty dle vlastního výběru, které může dle vlastního uvážení zdarma přidávat, odebírat či měnit. Hlavní výhodou pro studenty je jednak to, že stačí předložit potvrzení o studiu pouze jednou - při založení konta. Druhou pak je nová možnost získat kontokorent až 2000 Kč, aniž by museli předkládat potvrzení o příjmu,“ řekla manažerka depozitních produktů GE Money Bank Dana Tomášková.

„Zájem o konto Genius Student nyní podporujeme promo akcemi přímo na vysokých školách. Součástí akcí na podporu zájmu je také aktuální nabídka vedení konta zdarma až do konce roku pro všechna nově založená konta,“ dodala Dana Tomášková.

Konto Genius Student je určeno studentům ve věku 15 - 24 let, přičemž za celou dobu využívání účtu stačí předložit potvrzení o studiu pouze při jeho založení. Vedení konta stojí 19 Kč měsíčně. Zřízení i zrušení je zdarma.

V rámci Genius Student získá klient běžný účet + až 3 služby dle vlastního výběru (kontokorent Flexikredit, Mobil Banka, Internet Banka Genius, Internet Banka, Telefon Banka, platební karta Maestro, platební karta MasterCard Standard, platební karta MasterCard Internet, Spořicí účet).
Produkty zvolené v rámci Genius Student lze kdykoli přidávat, ubírat či měnit, a to zdarma. Vytvoření a zaslání výpisu je již zahrnuto v poplatku za vedení.

Konto Genius má pro studenty také další výhody:
· Zadávání trvalých platebních příkazů, inkas a SIPO zdarma
· Změna a rušení trvalých platebních příkazů, inkasa a SIPO prostřednictvím kanálů přímého bankovnictví zdarma
· Prostřednictvím služby SMS servis získání kompletního přehledu o dění na účtu (tuto službu je možné využít i bez kanálu přímého bankovnictví)
· V rámci Internet Banky snadné dobíjení kreditu do mobilního telefonu pro všechny operátory
· Možnost získat až 900 Kč jako odměnu za doporučení nového klienta, který si založí konto Genius.Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank