Studenti mohou v září získat hodnotnou encyklopedii od GE Money Bank zdarma

GE Money Bank připravila v souvislosti se začátkem nového školního roku speciální nabídku určenou studentům. Každý student, který si v období od 3. do 21. září 2007 založí konto Genius Student, získá zdarma populární ilustrovanou encyklopedii Země v hodnotě 1399 korun. Nově může navíc s bankou komunikovat prostřednictvím chatu. Konto Genius Student je určeno všem studujícím ve věku 15 až 26 let. Potvrzení o studiu stačí předložit pouze při založení účtu a ve věku 24 let.

Konto Genius Student je vedeno zdarma. Kromě standardních služeb, jako je platební karta, kontokorent nebo přímé bankovnictví, nabízíme kompletní přehled o dění na účtu prostřednictvím sms zpráv, zabezpečeného chatu, ale také možnost zřízení elektronického výpisu z účtu - eVýpisu. Jeho výhodou je, že se student nemusí vázat na žádnou poštovní adresu,“ řekla manažerka depozitních produktů GE Money Bank Pavla Holotová.

Zabezpečený chat umožňuje komunikaci s klientem nejen o obecné nabídce produktů a služeb, ale i o jeho účtech, úvěrech a dalších osobních údajích. Funguje stejně jako telefonický hovor a předávané informace jsou zabezpečeny podobně jako internetové bankovnictví. Mezi unikátní funkčnosti chatu patří i možnost zaslání klientem požadovaného dokumentu nebo formuláře v elektronické podobě, a to v rámci probíhajícího „rozhovoru“. Každý klient si také může svůj probíhající chat kdykoli uložit ve formátu PDF nebo vytisknout na své tiskárně. Aplikace Chat online je k dispozici na internetovém portálu GE Money www.gemoney.cz/mmb/cz/chat.

Konto Genius Student má stavebnicový charakter, a přizpůsobuje se tak aktuálním potřebám studenta. V rámci účtu totiž klient získá běžný účet + až 3 služby dle vlastního výběru (kontokorent Flexikredit do 5000 Kč, Mobil Banku, Internet Banku, Telefon Banku, platební kartu Maestro, platební kartu MasterCard Standard nebo platební kartu MasterCard Internet). Služby lze kdykoliv zdarma přidávat, ubírat či měnit. Majitelé konta Genius Student neplatí ani za první dva výběry hotovosti z bankomatu GE Money Bank v měsíci.

Konto Genius Student je určeno studentům ve věku 15 - 26 let. Vedení konta stejně jako jeho zřízení je zcela zdarma. Výpis z účtu je klientovi generován a zasílán rovněž zdarma. Potvrzení o studiu stačí předložit pouze při založení účtu a ve věku 24 let.

Konto Genius má pro studenty také další výhody:
· Možnost získat až 900 Kč jako odměnu za doporučení nových klientů, který si založí konto Genius
· Zadávání trvalých platebních příkazů, inkas a SIPO zdarma
· Změna a rušení trvalých platebních příkazů, inkasa a SIPO prostřednictvím kanálů přímého bankovnictví zdarma
· Prostřednictvím služby SMS servis získání kompletního přehledu o dění na účtu (tuto službu je možné využít i bez kanálu přímého bankovnictví)
· V rámci Internet Banky lze snadno dobíjet kredit pro volání z mobilního telefonu (platí pro všechny operátory)
· Spořící účet, který může být navázán k běžnému účtu, automaticky spoří podle nastavených limitů
· Možnost vyměnit si standardní měsíční výpis za elektronický (eVýpis), a nevázat se tak na žádnou poštovní adresu


***
Encyklopedie Země ukazuje drama vzniku modré planety a sleduje působení těchto tvořivých sil až do současnosti. Zve čtenáře na jedinečnou cestu do podmořských hlubin, na vrcholky hor či do nitra deštných pralesů. Kromě fascinujících fotografií je kniha vybavena podrobnými názornými mapami a také zjednodušujícími schématy, které pojednávají například o zemědělském a průmyslovém působení člověka na krajinu. Autorem publikace je James Luhr.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank