Studenti mohou nyní získat kontokorent 5000 Kč bez potvrzení o příjmu

 

GE Money Bank nově umožňuje studentům, kteří využívají konto Genius Student, čerpat kontokorentní úvěr až do 5000 Kč, aniž by museli přitom předkládat potvrzení o příjmu. Vedení konta Genius Student je plně zdarma a GE Money Bank požaduje předložení potvrzení o studiu pouze jednou, a to při založení konta.
„Od dubna jsme zvýšili horní limit pro využívání kontokorentního úvěru Flexikredit u studentského konta Genius Student bez potvrzení o příjmu, a to z 2000 Kč na 5000 Kč. Důvodem byly velmi pozitivní zkušenosti, které s klienty z řad studentů banka doposud má. S potvrzením o příjmu mohou studenti pochopitelně získat i vyšší úvěrový rámec,“ řekla Dana Tomášková, manažerka depozitních produktů GE Money Bank.

„Jde o logický krok. Celá řada studentů má příjmy, které však nemají pravidelný charakter, a proto nemohou předložit potvrzení o příjmu. Právě jim je naše nabídka určena,“ dodala Dana Tomášková.

GE Money Bank nabízí studentům konto Genius Student již od ledna 2005. Aby banka plně vyhověla jejich požadavkům, přichází postupně s úpravami, které činí konto Genius Student ještě více atraktivním a vycházejí vstříc potřebám studentů. Mohou si sestavit své konto z běžného účtu a až tří produktů, které si vyberou podle svých potřeb. Kdykoli a zdarma mohou studenti produkty přidávat, měnit či odebírat. Genius Student mohou získat studenti ve věku 15 -24 let, přičemž GE Money Bank požaduje předložení potvrzení o studiu pouze jednou po dobu trvání účtu.

Celkové portfolio běžných účtů zřízených retailovými klienty u GE Money Bank dosáhlo ke konci roku 2005 počtu 585 875 účtů. Rok 2005 překonal v tempu nárůstu počtu běžných účtů rok předchozí (10,4 % oproti 5,3 %), k čemuž rozhodující měrou přispěla právě silná poptávka po novém kontu Genius. V portfoliu bylo ke konci roku 2005 přes 288 000 kont Genius a tato konta tvořila již 49 % celkového portfolia. Meziroční nárůst portfolia kont Genius představoval 41 %.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank