Sportovní fanoušci mohou své umění poměřit na www.ceskyfanda.cz

Fanoušek, který natočí nejlepší video, pojede s GE Money Bank na olympijské hry v Pekingu

Pro všechny příznivce sportovního fandění připravila GE Money Bank speciální internetové stránky www.ceskyfanda.cz. Všichni fanoušci mají možnost na internetové stránky nahrát krátké video zobrazující jejich bláznivé fandění. Nejlepší fanoušek, kterého vyberou návštěvníci internetových stránek a odborná porota, získá zájezd na XXIX. Letní olympijské hry. Samotní hlasující mohou vyhrát MP3 přehrávače od společnosti Sony. Nejlepší fanoušek bude slavnostně vyhlášen 1. července 2008.

„Soutěž je určena všem lidem, kteří chtějí svým fanděním podpořit naše olympioniky v Pekingu. Z umístěných videí bude vybrán „král“ českých fandů, který bude moci předvést své umění přímo v místě dění olympijských her v Pekingu,“ řekla Lucie Salátová, manažerka marketingu GE Money Bank.

Do soutěže o zájezd na Letní olympijské hry v Pekingu se může zapojit každý, kdo na internetové stránky nahraje své bláznivé fanouškovské video. Videa lze na stránky umisťovat od 1. června 2008. Veřejnost svými hlasy rozhodne o deseti nejlepších finalistech, ze kterých odborná porota vybere vítěze soutěže. Jeho jméno bude zveřejněno 1. července 2008.

Sami hlasující mohou vyhrát MP3 přehrávač Sony NWZ-A815. Stačí si tipnout celkový počet hlasujících v soutěži a být mezi deseti nejpřesnějšími.

Společnost GE Money Bank se v letošním roce stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Své sponzorské aktivity zahájila GE Money Bank u příležitosti nadcházejících Letních olympijských her v Pekingu v roce 2008. Partnerství však bylo uzavřeno i pro Zimní olympijské hry ve Vancouveru v roce 2010, a také na Letní olympijské hry v Londýně v roce 2012. Kromě finanční podpory olympijského týmu nabídne GE Money Bank reprezentačním sportovcům bezplatné užívání exkluzivního účtu „Genius Active pro české olympioniky“.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank