Spoření na milenku

Účet pravidelného spoření nyní s výhodnější úrokovou sazbou

GE Money Bank dnešním dnem zvyšuje úrokové sazby u nově zakládaných Účtů pravidelného spoření. Úročení tohoto na českém trhu jedinečného spořicího produktu nyní dosahuje 3,05 % p.a. GE Money Bank navíc umožňuje, aby si lidé účty libovolně pojmenovali, například dle účelu spoření. Klienti tak často spoří „Na auto“, „Pro vnoučata“, „Na koníčky“, „Na dovolenou“, ale i „Na milenku“. Účet pravidelného spoření uvedla GE Money Bank na trh v listopadu loňského roku a dnes jeho výhod využívá již přes pět tisíc spokojených klientů.

„Klienti si pochvalují možnost pojmenovat účet podle jejich volby. Nejčastěji se objevují názvy jako „Na Vánoce“, „Pračka“, „Kuchyně“ nebo „Na dovolenou,“ říká Václav Straka, manažer depozit a platebních karet GE Money Bank. „Účet také často využívají klienti, kteří sice splácejí půjčku, ale zároveň si chtějí spořit menší částky do budoucna,“ dodal Václav Straka.

Účet pravidelného spoření slouží ke zhodnocování volných peněžních prostředků. Zřízení a vedení účtu je zdarma. Klient si při jeho založení nastaví výši pravidelného spoření z dané nabídky 300, 500, 1000, 1500, 2000, 2500 a 3000 korun. Účet pravidelného spoření je oblíbený také právě proto, že umožňuje klientům ukládat i nižší částky bez nutnosti složení minimálního vkladu při založení účtu. Peníze se na Účet pravidelného spoření převádějí zdarma trvalým příkazem k úhradě z klientova běžného účtu. Klienti navíc mohou naspořenou částku sledovat z pohodlí domova prostřednictvím Internet Banky.

Účet pravidelného spoření je určen pro fyzické osoby - občany. Těm k založení stačí přinést dva doklady totožnosti na pobočku GE Money Bank, která vede jejich běžný účet v českých korunách.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank