Společnosti GE Capital Leasing a AUTOMOBILE GROUP podepsaly smlouvu o spolupráci

Jedna z největších leasingových společností v České republice GE Capital Leasing a největší prodejce ojetých automobilů AUTOMOBILE GROUP (obchodní název AAA AUTO ) dnes oficiálně oznámily, že podepsaly vzájemnou smlouvu o spolupráci. Autocentra AAA AUTO v České republice budou svým zákazníkům poskytovat finanční služby GE Capital Leasing.

Obě společnosti patří mezi vedoucí subjekty v oboru prodeje a leasingu ojetých automobilů. „Ze spojení s největší skupinou autocenter, prodávajících v České republice ojeté vozy, si slibujeme nárůst zájmu o finanční služby GE Capital Leasing. Zákazníkům AAA AUTO můžeme nabídnout nejlepší servis v oblasti leasingu osobních a užitkových vozů,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva GE Capital Leasing Radomil Štumpa.

Další zvýšení zájmu o prodávané automobily si od spolupráce s GE Capital Leasing slibuje také předseda představenstva společnosti AUTOMOBILE GROUP Anthony James Denny. „Jsme největší sítí autocenter, prodávajících ojeté vozy, ve střední a východní Evropě. Partnerství se silnou finanční institucí jako je GE Capital Leasing přesně zapadá do naší obchodní strategie,“ poznamenal Anthony James Denny.

Informace o společnosti GE Capital Leasing

GE Consumer Finance, která je mateřskou společností GE Capital Leasing, je s aktivy o objemu vyšším než 95 miliard USD vedoucí společností, která poskytuje finanční služby spotřebitelům, obchodníkům a auto dealerům ve více než 35 zemích světa. GE Consumer Finance, která je jednou ze společností General Electric, poskytuje služby například v oblasti kreditních karet, spotřebitelských úvěrů, splátkového prodeje, leasingu, hypoték a pojišťovnictví. Poskytuje své služby 100 milionům zákazníků. GE je diversifikovaná společnost, která nabízí své služby, technologie i atraktivní produkty po celém světě. V České republice působí tyto společnosti patřící do GE Consumer Finance: GE Capital Bank, GE Capital Multiservis a GE Capital Leasing.

Informace o společnosti Automobile Group

Společnost Automobile Group v roce 2003 očekává obrat přibližně 7 miliard korun. Počet prodaných vozů se za rok 2002 vyšplhal k počtu 39 150. Společnost v České republice působí od roku 1992. Své služby v současnosti poskytuje v pěti prodejních a sedmi výkupních pobočkách po celé České republice. Do budoucna plánuje rozšiřování svých aktivit na zahraničních trzích, především na Slovensko, do Polska a do Beneluxu. V roce 2004 zahájí společnost Automobile Group prodej nových automobilů.