Společnost GE Money Auto připravila rozsáhlou podzimní kampaň

Zákazníci získají v rámci kampaně satelitní navigační přístroj

Společnost GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, přichází na podzim s rozsáhlou celostátní reklamní kampaní na podporu prodeje nových a ojetých automobilů a jejich financování prostřednictvím leasingu a úvěrového produktu autoCREDIT. Zákazníci, kteří v době od 11. září do konce letošního roku uzavřou u GE Money Auto smlouvu na koupi vozu, mohou získat nový benefit - satelitní navigační přístroj.

GE Money Auto přichází v podzimních měsících letošního roku s rozsáhlou kampaní, která má podpořit prodej nových a ojetých vozidel prostřednictvím leasingu a úvěrového produktu autoCREDIT. Zákazníci, kteří od 11. září do 31. prosince letošního roku u GE Money Auto budou financovat svůj vůz prostřednictvím finančních produktů GE Money Auto, získají navíc satelitní navigační přístroj GARMIN STREET Pilot c510. Přístroj obsahuje vedle podrobných map České republiky hlasovou a vizuální navigaci s plnou lokalizací v českém jazyce, denní a noční režim displeje s možností automatického přepnutí nebo velice jednoduché USB připojení k počítači.

Hlavní motto kampaně „Nejvíce řidičů si půjčuje u nás“ zdůrazňuje skutečnost, že GE Money Auto profinancovala v loňském roce prostřednictvím leasingu či úvěru nejvíce vozů v České republice. Její úvěr autoCREDIT je nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilů v ČR. „V roce 2005 jsme koncovým uživatelům v České republice financovali 38 876 automobilů, což je na českém trhu zdaleka nejvíce. Také výsledky v letošním roce ukazují, že klienti oceňují naše jednoduché, flexibilní, rychlé a dostupné produkty a služby,“ říká Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Podzimní kampaň bude výrazně podpořena prostřednictvím nejrůznějších druhů médií. „Hlavním komunikačním kanálem bude televize, pro kterou jsme připravili 20sec animovaný spot. Televizi doplní inzerce v tiskových médiích a na regionální úrovni rádiová inzerce ve spolupráci s našimi obchodními partnery. Tradičním nástrojem jsou atraktivní POS materiály, které budou distribuovány na více než 1600 autobazarech a autosalonech v celé ČR,“ uvádí Jan Hrubý, marketingový ředitel GE Money Auto. Chybět nebudou billboardy, internetové bannery, direct mailová komunikace či reklama na obrazovkách bankomatů GE Money Bank.

Zákazníci GE Money Auto mohou využívat řadu zajímavých výhod. Za 1,- Kč například získají mechanické zabezpečovací zařízení Construct. V rámci věrnostního Programu Plus mohou
využít výrazné cenové zvýhodnění při financování dalšího vozu a zjednodušený schvalovací proces. Navíc obdrží CCS kartu nabitou na hodnotu 2000 Kč.

Při uzavření nové smlouvy získají kartu Benzin Plus, která je opravňuje čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina a Paramo se slevou 0,80 Kč na litru pohonných hmot. Mezi další


služby, které GE Money Auto svým klientům poskytuje, patří pojištění autoPROTECT. To zajišťuje krytí rozdílu mezi pořizovací cenou vozidla a časovou cenou, již stanovuje pojišťovna v okamžiku pojistné události.

GE Money Auto umožňuje nejen financování automobilů, ale také snadné a rychlé pořízení nového i ojetého motocyklu prostřednictvím produktu motoCREDIT. Jeho hlavní výhodou je rychlost - úvěrovou smlouvu lze přímo u prodejce uzavřít za půl hodiny. Zároveň s financováním je možno sjednat výhodné pojištění, které je součástí měsíčních splátek. Délka financování se jak u nových, tak ojetých motocyklů, pohybuje v rozmezí 6 - 48 měsíců. Vybraní zákazníci získávají při pořízení motocyklu navíc CCS kartu v hodnotě 5000 korun.

Produkty společnosti GE Money Auto ocenili finanční odborníci a publicisté v soutěži Zlatá koruna. Její produkt „Leasing s nízkou měsíční splátkou“ získal letos ocenění Bronzová koruna v kategorii leasingu. GE Money Auto v této soutěži získala ocenění pro své produkty již po čtvrté za sebou.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto