Společnost GE Capital Leasing ocenila první výherce soutěže akce „Stačí 1/10“

Společnost GE Capital Leasing odměnila prvních čtyřicet výherců tipovací soutěže pořádané v rámci akční nabídky na ojeté vozy „Stačí 1/10“. Jedná se o klienty, kteří v měsíci dubnu využili při financování ojetého vozu služby společnosti GE Capital Leasing a navíc se zúčastnili tipovací soutěže o pohonné hmoty v celkové hodnotě milion korun. Speciální nabídka potrvá až do 30. června 2003.

Společnost GE Capital Leasing uzavřela v měsíci dubnu celkem 2686 nových leasingových smluv na ojeté automobily. Čtyřicet klientů, kteří se svým tipem nejvíce přiblížili počtu nově uzavřených smluv právě v tomto měsíci získalo CCS kartu v hodnotě 10 tisíc korun. Celkově tak společnost GE Capital Leasing předala výhry za 400 tisíc korun. Zbývající částka 600 tisíc korun je připravena pro klienty, kteří v měsících květnu a červnu využijí při nákupu ojetého vozu služeb společnosti GE Capital Leasing a zároveň se zúčastní tipovací soutěže.

GE Capital Leasing organizuje soutěž v rámci speciální nabídky na financování ojetých automobilů „Stačí 1/10“. Klienti kromě účasti v soutěži a nízké akontace získají možnost individuálního rozložení splátek od 24 do 60 měsíců, nadstandardní havarijní pojištění a povinné ručení, pojištění čelního skla bez spoluúčasti, zajištění prověření původu vozu a možnost pojištění schopnosti splácet leasing.

Příklad leasingu vozů s přímou platbou deseti procent pořizovací ceny:

Škoda Felicia LX

Rok výroby: 1997

Stav tachometru:: 145 000 km

Cena včetně DPH: 100 000 Kč

Záloha 1/10: 10 000 Kč

Měsíční splátka včetně pojištění: 2 777 korun

RPSN: 20,4%

Informace o této speciální nabídce společně s podrobnými pravidly tipovací soutěže získají zájemci na bezplatné telefonní lince 800 10 30 50, na internetových stránkách nebo u vybraných prodejců.