Speciální nabídka GE Money Bank pro MSV v Brně: Konto se zvýhodněnými europlatbami na 6 měsíců zdarma

 

Ve dnech 3. až 7. října proběhne Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, kde představí speciální produktovou nabídku pro podnikatele a firmy GE Money Bank. Zájemci si budou moci sjednat zvolený podnikatelský účet na šest měsíců zdarma a vyzkoušet si například oblíbené konto Genius Business Export/Import s europlatbami za cenu domácích plateb. Od zavedení revolučních sazeb vzrostl počet uživatelů konta o více než 400 %. Do speciální veletržní nabídky GE Money Bank zahrnula také zvýhodněné provozní financování a kreditní linku nebo bezplatné konzultace v rámci služby EU Servis. Na stánku GE Money Bank v pavilonu Z klienti kromě této nabídky naleznou celou škálu produktů vhodných pro podnikání.
GE Money Bank je součást jedné z největších světových firem General Electric se silnou strojírenskou tradicí. Po celou dobu své existence je General Electric synonymem kvality, špičkových technologií a inovací,“ říká Jiří Báča, ředitel firemního bankovnictví GE Money Bank. „V České republice zajišťujeme komplexní finanční služby pro firmy a podnikatele a dobře rozumíme jejich potřebám. Jako první banka na trhu jsme například v rámci konta Genius Business Export/Import snížili poplatky za europlatby na hladinu tuzemského platebního styku. Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně budou mít podnikatelé možnost získat tento účet na našem stánku na šest měsíců zdarma, nebo vyzkoušet jiné naše zvýhodněné produkty,“ dodává Jiří Báča.

Paušální konta Genius Business Export/Import 30 a 100 ocení především podnikatelé a firmy obchodující se zahraničním. Základem je běžný podnikatelský účet v CZK, jeden až dva cizoměnové účty a především zvýhodněné zahraniční platby. Za příchozí europlatby klienti zaplatí podle typu účtu jen 5/15 Kč a za odchozí elektronické platby 45/75 Kč. „Naše nabídka je výjimečná. To potvrzují objemy odchozích i příchozích europlateb, které měsíčně rostou v průměru o více než 20 %,“ uvedl Jiří Báča. Během tří měsíců od spuštění nabídky zvýhodněných europlateb v prosinci 2010 narostl počet uzavřených kont Genius Business Export/Import o více než 200 %. Ke konci září 2011 je to nárůst dokonce o více než 400 %.

Zvýhodněná nabídka GE Money Bank u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně:

Nabídka účtů Genius Business na 6 měsíců zdarma
Zvýhodněná nabídka GE Money Bank na veletrhu se vedle konta Genius Business Export/Import 30 a 100 vztahuje také na účty Genius Business Bronze, Silver, Gold nebo Platinum. S nimi podnikatelé získají řadu výhod od výběrů z bankomatů GE Money Bank, přes Internet Banku, až po příchozí i odchozí platby a platební karty v ceně. Při podání žádosti o některý z těchto účtů na stánku GE Money Bank během veletrhu a při uzavření smlouvy do konce listopadu 2011 jej klienti získají na 6 měsíců zdarma.

Zvýhodněné provozní úvěry
Podnikatelé, kteří hledají výhodné financování provozních potřeb, uvítají akční nabídku provozních úvěrů GE Money Bank bez poplatku za žádost. U čerpání úvěrů do výše 10 milionů Kč také bez poplatku za poskytnutí úvěru. Další možností pro komplexní a flexibilní financování podnikání je kreditní linka, tedy předem schválená rezerva k financování jak provozních tak i investičních nákladů.

Dotační a finanční poradenství zdarma
Specializovaní bankéři budou zájemcům na stánku GE Money Bank také bezplatně poskytovat konzultace v rámci služby EU Servis. Ta je určena pro žadatele o veřejnou podporu a nabízí jim komplexní poradenství při získávání a správě dotací včetně přípravy návrhu struktury financování předkládaných projektů. Klienti se tak bezplatně dozvědí jak efektivně čerpat prostředky z fondů Evropské unie na financování jejich investičních a provozních aktivit.

Stánek GE Money Bank v pavilonu Z mohou zájemci navštívit ve dnech 3. až 7. října na Výstavišti Brno od pondělí do čtvrtka v čase 9-18 a v pátek 9-16 hodin. Kompletní nabídku GE Money Bank najdete na www.gemoney.cz.


Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank