Skokanem čtvrtletí mezi běžnými účty byla GE Money Bank

Běžný účet Genius Free & Flexi od GE Money Bank patří mezi tři nejvýhodnější účty na trhu, vyplývá to z pravidelného výzkumu společnosti MindBridge Consulting. Náklady na účet pro náročné klienty dosáhnou podle testu 91 Kč ročně. Méně nároční klienti, kterým například stačí jedna platební karta, mohou podle modelového příkladu ročně díky výhodnému úroku na účtu Genius Free & Flexi získat 373 Kč.

Za úspěchem účtu Genius Genius Free & Flexi stojí mimo jiné nejvyšší úrok na trhu. Zůstatky běžného účtu do 50 tisíc korun včetně budou zhodnoceny sazbou 2 % p.a. všem klientům, kteří si účet založí až do konce září. Účet je navíc bez poplatků za běžné služby – zdarma jsou například všechny příchozí tuzemské platby a odchozí tuzemské platby, zadané v Internet Bance.

Výhodný účet pro mladé i pro klienty s vyššími příjmy

FEE MONITORING společnosti MindBridge Consulting každé čtvrtletí porovnává bankovní poplatky běžných účtů u dvou profilů: „Daddy“ s vyšší finanční aktivitou a vyšším příjmem a „Young Single“ s nižším příjmem a nižší bankovní aktivitou. V případě modelu Daddy se GE Money Bank s účtem Genius Genius Free & Flexi dostala na třetí místo mezi běžnými účty v Česku. Pro klienty s profilem „Young Single“ jde podle výzkumu dokonce o druhý nejvýhodnější účet na trhu.

Více informací o testu společnosti MindBridge najdete na webu http://bit.ly/1wNILoo.

Všechny běžné služby k účtu zdarma

Vedle všech příchozích i odchozích tuzemských plateb zadaných elektronicky získají klienti bez poplatků také elektronický výpis, e-mail servis a čtyři výběry z bankomatů GE Money Bank měsíčně. Zdarma je k běžnému účtu Genius Free & Flexi také platební karta, platební nálepka, NFC platební karta v mobilu i vedení kontokorentu Flexikredit.

Zákazníci mohou bez omezení využívat také Internet Banku, čtyřikrát oceněnou první cenou v prestižní soutěži bankovních produktů Zlatá koruna. Aktuální nabídka s 2% úročením zůstatku platí pro všechny účty Genius Free & Flexi, založené až do konce září 2014. Klienti s běžným účtem Genius Free & Flexi také automaticky sbírají odměny – peníze zpět za platby u partnerů věrnostního programu bene+.

Běžný účet Genius Free & Flexi je pro klienty zdarma, pokud splní podmínku minimálního kreditního příjmu 7000 Kč měsíčně. V praxi tedy stačí, aby si zákazníci na účet nechali pravidelně zasílat výplatu. V případě, že minimální měsíční kreditní příjem nesplní, je účet zpoplatněn částkou 199 Kč měsíčně.

Více informací najdou klienti na webu www.gemoney.cz.

Milada Franek,

tisková mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com