Síť partnerů bene+ se rozšiřuje o obchodní sítě kika, SCANquilt a restaurace Pizza Coloseum


GE Money Bank rozšiřuje portfolio partnerů věrnostního programu bene+* o síť obchodních domů s nábytkem kika, obchody s bytovým textilem značky SCANquilt a síť restaurací Pizza Coloseum. Zákazníci GE Money Bank tak získají při platbě kreditní kartou s programem bene+ v obchodních domech kika 2 % z hodnoty nákupu zpět na svůj účet, v obchodech firmy SCANquilt 5 % a v restauracích sítě Pizza Coloseum dokonce 6 %. V případě platby debetní kartou je odměna u partnerů programu bene+ poloviční.

„Partnery programu bene+ vybíráme tak, aby pokryly všechny oblasti, kde naši klienti nejčastěji nakupují. Proto jsme do programu nově přidali síť restaurací, obchodů s nábytkem a obchodů s bytovým textilem,“
říká Jarmila Kowolowská, ředitelka kreditních karet GE Money Bank.

Květen a červen - měsíce mimořádných odměn

GE Money Bank navíc pro držitele karet s programem bene+ připravuje mimořádné akce u dalších partnerů programu. Během května a června získají zákazníci GE Money Bank při platbě kartou v obchodech sítě Pet Centrum dvojnásobnou odměnu. V případě platby kreditní kartou s programem bene+ se jim tedy vrátí osm procent z hodnoty nákupu. Další akce se chystá na červen v síti prodejen camel active. Držitelům kreditních karet bude vráceno 10 % z každého nákupu a 14 % při nákupu nad 5 000 Kč.

Kika
, nový partner programu bene+, patří k vedoucím obchodníkům s nábytkem v Evropě. V Čechách se nachází šest obchodních domů kika, kde si lze vybrat z více než padesáti tisíc druhů zboží od praktických doplňků až po komplexní řešení bydlení. V obchodech sítě SCANquilt, kterých je po celé České republice celkem 35, si pak lze vybrat z velkého sortimentu bytového textilu od polštářů a přikrývek po ubrusy a ručníky. Síť Pizza Coloseum zahrnuje sedm restaurací orientovaných na italskou kuchyni.

Stávající partneři bene+

V současné době má věrnostní program bene+ tyto partnery: Agip, Datart, CineStar (včetně bývalého Village Cinemas), NeoLuxor, GrandOptical, 123shop.cz, camel active, Pet Center, Holandské květiny a coffeeheaven. Nově přibyly také kika, SCANquilt a Pizza Coloseum. Partnerská síť se bude i nadále rozrůstat. Více informací o programu bene+, jeho partnerech i probíhajících mimořádných akcích naleznete na beneplus.cz

Markéta Dvořáčková,

tisková mluvčí GE Money Bank