Severní Morava patří k regionům s vysokým zájmem o leasing vozů

Možnost pořízení vozu na leasing využívá stále více zájemců. Společnost GE Capital Leasing, jedna z největších leasingových společností v České republice, zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2003 na severní Moravě stále se zvyšující zájem o financování ojetých i nových vozů. Celkem bylo na severní Moravě za první tři měsíce roku 2003 uzavřeno 1347 nových leasingových smluv v celkovém objemu 163 milionů korun.

V porovnání s výsledky prvního čtvrtletí loňského roku, kdy bylo v regionu uzavřeno 1100 nových leasingových smluv se jedná o meziroční nárůst 22%. Z hlediska objemu nových leasingových smluv byl zaznamenán růst o necelých 33 procent v porovnání se stejným obdobím loňského roku (123 milionů korun).

„Výsledky, kterých naše společnost dosáhla v prvním čtvrtletí 2003, jsou pro nás velmi potěšující a jsou zároveň impulsem k dalšímu zlepšování našich služeb,“ uvedl marketingový manažer společnosti GE Capital Leasing Jan Hrubý.

Zákazníkům v roce 2003 nabízí společnost GE Capital Leasing nejrůznější akční nabídky. Mezi ty patří i speciální jarní nabídka na nové vozy, která probíhá od počátku března do konce června 2003. Zájemci o nový vůz financovaný prostřednictvím společnosti GE Capital Leasing získají možnost akontace již od 10 % z pořizovací ceny vozu i nízkou sazbu úročení leasingových splátek. Zároveň obdrží výhodný balíček pojištění od České pojišťovny, možnost pojištění čelního skla s nulovou spoluúčastí v ceně a pojištění sedadel zdarma. Speciálním bonusem pro zákazníky je mechanické zabezpečovací zařízení CONSTRUCT. „Obdobné nabídky budeme pro naše klienty připravovat samozřejmě i v budoucnu,“ podotkl Jan Hrubý. Společnost GE Capital Leasing spolupracuje s více jak tisícem autobazarů po celé České republice. A právě v těchto autobazarech mohou klienti využít akční nabídku „Stačí 1/10“ na financování ojetých automobilů.

Její součástí je kromě nízké akontace také možnost individuálního rozložení leasingových splátek, balíček výhodného havarijního pojištění a povinného ručení i pojištění čelního skla bez spoluúčasti. Pro všechny klienty, kteří této nabídky využijí je navíc připravena soutěž. Stačí, když se pokusí co nejpřesněji odhadnout kolik smluv na financování ojetých vozů uzavře společnost v měsíci, kdy si daný zákazník své auto pořídil. Ti, kteří se ve svých odhadech přiblíží nejvíce skutečnosti, získají jednu ze 100 karet CCS s kreditem deset tisíc korun.

Soutěž stejně jako speciální akce běží od počátku dubna a potrvá až do konce června 2003.

Služby společnosti GE Capital Leasing oceňují nejen klienti, ale i odborná porota. Právě akční nabídka financování ojetých vozů s akontací 10 procent z pořizovací ceny od GE Capital Leasing byla v soutěži Zlatá koruna vyhodnocena jako nejlepší leasingový produkt roku.