Sdílení vánočního videa MONETA Money Bank pomůže znevýhodněným. Podpoří zooterapii pro děti i dospělé

I letos bude tradiční vánoční video s mrzutým kocourem pomáhat. Tentokrát MONETA Money Bank přispěje za každé sdílení videa přes microsite www.kocourovoprani.cz 5 Kč organizaci Koníček, která poskytuje zooterapii dětem a dospělým s různými formami znevýhodnění. A za přání kocourovi k Vánocům nebo do nového roku dostanou fanoušci dárky. Na stanicích Nova Group se spot objeví 25. prosince.

„Aktivity v oblasti společenské odpovědnosti jsou dlouhodobě součástí naší firemní strategie. Na Vánoce ale chceme navíc využít oblíbenosti našeho kocoura pro dobrou věc, která pomůže,“ říká Zuzana Pokorná, specialistka CSR z MONETA Money Bank, a dodává: „Budeme moc rádi, když letošní video přinese úsměv a dobrou náladu našim klientům a fanouškům a zároveň užitek i úsměv lidem, kteří to potřebují.“

Od úterý 6. prosince je video uložené na vánoční microsite www.kocourovoprani.cz. V letošním příběhu dělají mrzutému kocourovi společnost zvířecí pacienti z veterinární ordinace jeho páníčka. Po zhlédnutí nebo ukončení přehrávání videa se návštěvníkovi zobrazí možnost sdílet video na sociálních sítích nebo e-mailem. MONETA Money Bank za každé sdílení přispěje 5 korun organizaci Koníček, o. p. s., na zooterapii pro znevýhodněné děti i dospělé.

Kromě zhlédnutí videa budou moci návštěvníci stránky poslat kocourovi svůj osobní pozdrav nebo přání k Vánocům či do nového roku. A pokud budou mít štěstí, dostanou za to klasickou poštou do schránky speciální novoroční pohlednici se samolepkami nebo jeden ze 110 originálních hrnečků s obrázkem kocoura.

Akce poběží od 6. prosince do konce letošního roku a banka její sledovanost podpoří na svých profilech na sociálních sítích. Microsite připravila agentura Christian-Element.

Vánoční spot natočila agentura Identita s režisérem Martinem Suchánkem a k vidění bude na stanicích Nova Group během 25. 12. 2016.

 

Milada Veselá

tisková mluvčí MONETA Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Veselá, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.vesela@moneta.cz

Lucie Leixnerová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.leixnerova@moneta.cz

nebo Servis pro média na www.moneta.cz.