Sada zimních pneumatik součástí úvěru autoCREDIT

Klienti GE Money Auto mohou spolu s novým či ojetým vozem získat také sadu zimních pneumatik. Jejich cena bude součástí úvěru autoCREDIT, řidiči je tak nemusejí platit zvlášť. GE Money Auto vychází vstříc všem zodpovědným řidičům, na sněhu či ledu jsou zimní pneumatiky povinné a pro bezpečnou jízdu jsou nezbytné po celou zimní sezonu. Akce na sadu zimních pneumatik k úvěru autoCREDIT platí od 9. září až do 31. Prosince 2013.

„Bez zimních pneumatik se řidiči od 1. listopadu prakticky neobejdou. Pokud je na silnicích sníh, led, anebo se dá očekávat zhoršení počasí během jízdy, jsou povinné. Roste navíc počet komunikací s dopravní značkou zimní výbava, kde jsou zimní pneumatiky od 1. listopadu do 31. března povinné vždy bez ohledu na povětrnostní podmínky.“ říká Jan Kemza, marketingový manažer GE Money Auto. „Vůz z autobazaru či autosalonu zákazníci přesto pokaždé dostanou na letních pneumatikách. Chceme jim cestu k sadě zimních pneumatik usnadnit, při financování automobilu úvěrem autoCREDIT mají díky naší nabídce o starost méně,“ dodává Jan Kemza.

Při nízkých teplotách zimní pneumatiky výrazně zlepšují jízdní vlastnosti vozu. „Jejich hlavní výhodou je, že mají mnohem kratší brzdnou dráhu a také lepší přilnavost k silnici. Při teplotách pod deset stupňů navíc letní pneumatiky ztrácí své vlastnosti a například aquaplaningu již nedokáží vzdorovat,“ zdůrazňuje Jan Kemza z GE Money Auto. Pořízením nové zimní sady navíc mohou motoristé výrazně ušetřit i v okamžiku, kdy k pojistné události přeci jen dojde. Většina pojišťoven totiž v případě nehody na letních pneumatikách v zimě výrazně krátí pojistné plnění.

Řidiči si mohou vhodnou sadu zimních pneumatik vybrat přímo u prodejce vozu, jejich cena bude započítána do celkové částky úvěru autoCREDIT. Vše probíhá bez další administrativy, stačí se obrátit na některého z partnerů GE Money Auto.

autoCREDIT - úvěr na počkání
Úvěry autoCREDIT od GE Money Auto na nové i ojeté vozy jsou určeny pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. Minimální výše úvěru je 25 tisíc Kč. Žádost o úvěr lze vyřídit na počkání přímo u prodejce vozu. Délka splácení úvěru je 6 - 84 měsíců, záleží také na stáří vozidla. Pro sjednání úvěru u ojetých vozů do 200 tisíc Kč není povinné uzavírat havarijní pojištění.

Více informací o úvěru autoCREDIT od GE Money Auto naleznete na webu gemoneyauto.cz.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com