S kreditními kartami od GE Money Bank 10 % z každé utracené částky zpět na účet


Chcete ušetřit na předvánočních nákupech nebo jen rádi nakupujete výhodně? Nově vydaná kreditní karta GE Money Bank nabízí po dobu tří měsíců vrácení 10 % z každé utracené částky zpět na účet. Tato nabídka se vztahuje na všechny kreditní karty MoneyCard Plus a Gold vydané od 1. září až do konce letošního roku.

„Češi si již zvykli používat kreditní karty v rámci svých každodenních nákupů, a proto jejich obliba roste. Velmi populární jsou také slevy a další výhody, které jim přináší věrnostní programy na kreditních kartách. Pro letošní podzim jsme navíc připravili zvýhodněnou akci pro všechny naše nové klienty, kteří si u GE Money Bank pořídí kreditní kartu Money Card Plus nebo MoneyCard Gold. Nejen, že jim po dobu tří měsíců budeme vracet 10 % hodnoty každého jejich nákupu zpět na účet, a to až do výše 500 Kč za měsíc, ale získají také vedení kreditní karty na rok zdarma,“ říká Jarmila Kowolowská, manažerka kreditních karet GE Money Bank.

Akce, která poběží od 1. září do 31. prosince 2011, platí pro všechny kreditní karty Money Card Plus a MoneyCard Gold vydané v tomto období. Jejich držitelé získávají vedení těchto karet na jeden rok zdarma. Kromě tohoto jim po dobu tří měsíců bude vracena částka ve výši 10 % hodnoty každého jejich nákupu zpět na úvěrový účet. Tento benefit lze čerpat až do výše 500 Kč za měsíc.

Za nákupy kreditní kartou se neplatí žádné poplatky, a pokud její držitel využívá až 50 dní bezúročného období, neplatí navíc za tyto transakce ani žádné úroky. Vlastní peníze tak může nechat zhodnocovat na spořícím účtu, zatímco každodenní nákupy platí kreditní kartou. U vybraných kreditních karet mohou klienti GE Money Bank navíc využívat věrnostního programu bene+.

Více informací o kreditních kartách MoneyCard lze nalézt na internetových stránkách www.gemoney.cz.


Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank