Rychlejší transakce na bankomatech GE Money Bank díky novému designu obrazovek

Průměrná doba transakce na bankomatu GE Money Bank se díky novému designu obrazovek a přehlednější navigaci zkrátila o 20 %. K vyřešení požadavku uživatele je nyní potřeba o 2 kroky méně. Zcela například odpadla volba jazyka, která je nově automatická, odstraněna byla také reklama před zobrazením hlavního menu. Změnou prošlo všech 690 bankomatů GE Money Bank.

„Hlavním cílem současných vylepšení bylo zkrácení času potřebného k vyřízení požadavků uživatelů. Tím ale pro letošní rok inovace bankomatů nekončí. Přecházíme na moderní typy vybavené dotykovou obrazovkou. První jsme nainstalovali v ostravském obchodním centru Forum Nová Karolina a dalších 34 máme letos v plánu,“ říká David Šlechtický, projektový manažer alternativních distribučních kanálů GE Money Bank.

Přehled vylepšení na bankomatech GE Money Bank

  • Automatické rozpoznání jazyka, které uživatelům ušetří jeden krok
  • Po zadání PINu se před zobrazením hlavního menu již neobjevuje reklama
  • Celkové sjednocení grafiky a textů zjednodušuje uživatelům navigaci
  • Zvýraznění nejpoužívanějších tlačítek zelenou barvou pro rychlejší orientaci
  • Nové nápovědy a informační hlášky popisující dění na bankomatu zlepšují přehled uživatele
  • Úpravy proběhly ve všech jazycích bankomatů GE Money Bank: v češtině, angličtině, němčině i francouzštině

 

Nový design bankomatů GE Money Bank - Obrazovka PIN

Nový design bankomatů GE Money Bank - Obrazovka Příkaz k úhradě

Nový design bankomatů GE Money Bank - Obrazovka Hlavní menu

Nový design bankomatů GE Money Bank - Obrazovka Vklad hotovosti
 

GE Money Bank disponuje čtvrtou nejširší bankomatovou sítí v ČR, která uživatelům nabízí mimo klasických funkcí také například zadání příkazu k úhradě nebo zjištění zůstatku na běžném účtu či kreditní kartě. Přes bankomaty GE Money Bank lze rovněž přispět na projekty UNICEF podporující děti v zemích třetího světa nebo na nich mohou klienti banky využít službu Infolimit a jednoduše zjistit, zda a kolik si mohou půjčit.

V České republice je GE Money Bank třetí největší bankou, co se týče velikosti pobočkové sítě. Klientům je k dispozici 254 obchodních míst a 690 bankomatů, včetně 20 depozitních. Kontakty na všechny pobočky i bankomaty najdou zájemci na www.gemoney.cz/kontakty.