Rudolf Urbánek novým šéfem distribuce GE Money Bank

Novým ředitelem distribuce a členem nejvyššího vedení GE Money Bank je od 1. března Rudolf Urbánek. Zodpovídá za rozvoj sítě poboček, bankomatů i přímých distribučních kanálů. GE Money Bank disponuje v ČR třetím nejvyšším počtem obchodních míst (262) i bankomatů (708). Rudolf Urbánek přichází ze společnosti T-Mobile Česká republika, kde od roku 2011 řídil celou prodejní síť a zákaznický servis. Předchozích 9 let sbíral zkušenosti ve slovenském T-Mobilu, předtím působil v Poštovej banke.

„GE Money Bank považuji za výrazného inovátora v oblasti bankovnictví, má jednu z největších distribučních sítí a neustále investuje do jejího zkvalitňování. Jsem velmi rád, že se mohu podílet na dalším rozvoji jedné z nejúspěšnějších bank v Česku,“ říká Rudolf Urbánek, ředitel distribuce GE Money Bank. „Věřím, že dokáži využít svoje zkušenosti s prací v dynamickém prostředí telekomunikací a podaří se nám orientaci banky na zákazníka ještě více posílit,“ dodává Rudolf Urbánek.

Od roku 2002 pracoval Rudolf Urbánek pro mobilního operátora T-Mobile. Ve společnosti T-Mobile Slovensko působil na několika řídících pozicích v oblasti obchodu, téměř dva roky zastával místo marketingového ředitele pro podnikatelský segment. V posledních dvou letech, během působení v české pobočce T-Mobile na pozici výkonného ředitele prodeje a služeb zákazníkům, vedl celou obchodní síť pro rezidentní a firemní segment a zodpovídal za nové obchodní strategie.

Rudolf Urbánek (33) pochází ze Slovenska. Vystudoval obor Finanční management na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Plynně ovládá anglický a německý jazyk. Volný čas tráví nejraději sportem, jeho velkou vášní je lyžování. Se svojí rodinou žije už 2 roky v Praze, proto rád poznává zajímavá místa v Česku.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com