Rekordní zájem o spotřebitelské půjčky od GE Money Bank

 

Spotřebitelské půjčky v hodnotě 2,14 mld. korun poskytla během minulého měsíce společnost GE Money Bank. To představuje v porovnání s loňským říjnem 21% nárůst. Velký zájem o půjčky GE Money Bank souvisí s předvánoční nabídkou, kdy banka u nových úvěrů garantuje, že zaplatí jednu měsíční splátku úvěru. Akce platí až do konce roku.
„GE Money Bank zájemcům od září snížila u vybraných úvěrů úrokové sazby a nabízí uhrazení jedné měsíční splátky. Výsledkem je rekordních 22 tisíc poskytnutých půjček jen během října,“ říká Veronika Benešová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „Největší poptávka po úvěrech je každoročně právě na konci kalendářního roku. Řada Čechů totiž před Vánocemi vylepšuje své bydlení a používá půjčku k nákupu nového nábytku či spotřební elektroniky,“ dodává Veronika Benešová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank.

Požádat si o zaplacení splátky může klient na kterékoliv pobočce GE Money Bank. Peníze mu banka připíše na jeho běžný účet v den následující splátky. Nabídka platí pro úvěry v hodnotě 60, 70 a 100 tisíc korun. U nich banka zároveň snížila úrokovou sazbu a prodloužila dobu splatnosti až na 84 měsíců. Půjčku lze nyní získat s RPSN od 11,47 %.

GE Money Bank poskytla během prvních deseti měsíců letošního roku 143 913 spotřebitelských půjček v celkové hodnotě 16,1 miliardy korun. To představuje meziroční nárůst téměr 11%. Průměrná financovaná částka v současnosti dosahuje necelých 80 tisíc korun. V rámci spotřebitelských půjček GE Money Bank nabízí
Expres půjčku a Konsolidaci půjček.

 

 


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank