Ředitelem oddělení provozu GE Capital Bank byl jmenován Jonas Hasselrot

Novým ředitelem oddělení provozu GE Consumer Finance v České a Slovenské republice byl jmenován Jonas Hasselrot. Ve své funkci je odpovědný za oddělení autorizace plateb, zákaznické centrum a call centrum pro GE Capital Bank, GE Capital Multiservis i GE Capital Leasing.

Jonas Hasselrot přichází do GE ze společnosti American Express, kde nejprve zastával funkci vedoucího stockholmského Cestovního centra společnosti American Express. Řídil přes 100 cestovních zástupců a odpovídal za hospodářské výsledky centra, které má 40% podíl na trhu v celé Skandinávii. Následně pak ve společnosti pracoval jako ředitel zákaznických služeb pro Benelux a Skandinávii. V těchto oblastech odpovídal za kompletní řadu procesů, jako jsou služby zákazníkům, udržení zákazníka, cross-sell nových produktů stávajícím zákazníkům, schvalování úvěrů a vymáhání plateb v prodlení.

V GE Consumer Finance Česká a Slovenská republika zastává pozici ředitele provozního oddělení a řídí přes 700 zaměstnanců. Do jeho působnosti patří například autorizace plateb u obchodníků či prodejců automobilů prostřednictvím internetu nebo operátorů, chod zákaznického centra, správa budov a majetku společnosti, provoz tzv. „zelených“ telefonních linek, vydávání platebních karet, tisk výpisů z účtů, vymáhání plateb klientů v prodlení i prodej zabavených automobilů prostřednictvím aukcí.

„GE je dynamickou společností. Práce pro ni znamená další rozšíření mých zkušeností v oblasti finančních služeb a zároveň radost z toho, že pracuji pro firmu kterou tolik obdivuji,“ řekl Jonas Hasselrot. „Mým cílem je posunout kupředu zákaznický servis a nabídnout volajícím klientům nové produkty ušité na míru. To vše samozřejmě při udržení vysokých standardů služeb, které jsou v EU tak důležité,“ dodal Hasselrot.

Jonas Hasselrot se narodil ve Švédsku v roce 1964. Na Stockholmské univerzitě získal titul BA. Mezi jeho koníčky patří dějiny, architektura a klasické umění. Jeho styl řízení lidí je založen na otevřené a upřímné komunikaci, kdy se zaměřuje hlavně na rozvíjení talentu a silných stránek členů v jeho týmu. Jonas je svobodný.

Denise Cullinan, dosavadní ředitelka oddělení provozu GE Consumer Finance Česká a Slovenská republika, byla jmenována do nové funkce v oddělení provozu s mezinárodní působností a pracuje nadále na centrále společnosti ve Stamfordu, U.S.A.

Zde od loňského září pracuje také Petr Šmída, ředitel oddělení kvality GE Consumer Finance se zodpovědností za 37 zemí.