Ředitelem marketingu GE Capital Bank se stal Erich Čomor

Od poloviny června posílil vedení GE Capital Bank nový ředitel marketingu a vývoje produktů Erich Čomor. Ten dosud působil v poradenské společnosti McKinsey & Co.

Oddělení marketingu a vývoje produktů GE Capital Bank, jehož ředitelem je nyní Erich Čomor, zodpovídá především za značku, reklamu a marketingový výzkum. Do jeho kompetencí patří také řízení produktů GE Capital Bank a GE Multiservis. Příchodem do této funkce se Erich Čomor stal současně členem nejvyššího vedení GE Capital Bank.

„GE Capital Bank patří na bankovním trhu především k leadrům v přímém bankovnictví a na trhu úvěrových produktů pro drobné klienty i malé a střední podniky. Mým cílem je tuto pozici posílit a potvrdit vnímání banky jako moderní a inovativní finanční instituce,“ řekl Erich Čomor, ředitel úseku marketingu a vývoje produktů. „Naším cílem je vedoucí postavení na trhu spolu se silnou, dobře přijímanou značkou,“ dodal Erich Čomor.

Před příchodem do GE Capital Bank působil Erich Čomor sedm let ve společnosti McKinsey & Co na pozici engagement managera. Zde se věnoval poradenství v oblasti zavádění a prodeje bankovních produktů.a získal hlubokou znalost českého i evropského bankovního trhu.

Svou profesní kariéru začal Erich Čomor v auditorské společnosti KPMG, kde působil od roku 1992 do roku 1993. Poté přešel do společnosti Procter & Gamble na post brand managera a zůstal zde až do roku 1996.

Erich Čomor promoval na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 1993. Na konci devadesátých let pak získal titul MBA na J. L. Kellogg School of Management v USA. Mluví pěti cizími jazyky, mimo jiné čínsky. Mezi jeho koníčky patří fotografování a sporty, jako dorostenec vyhrál mistrovství republiky v trojskoku.

Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Consumer Finance