Prostřednictvím úvěru autoCREDIT bylo v České republice v červenci a srpnu zakoupeno 5 116 automobilů

Prostřednictvím úvěru autoCREDIT, který poskytuje společnost GE Capital Leasing ve spolupráci se sesterskou GE Capital Multiservis, bylo v měsíci srpnu zakoupeno v České republice 2 544 automobilů.

Celková pořizovací cena automobilů zakoupených v srpnu letošního roku v České republice prostřednictvím úvěru autoCREDIT společnosti GE Capital Leasing přesáhla 395,5 milionů Kč.

Stejně jako v předchozím měsíci nakupovali prostřednictvím autoCREDITU nejvíce spotřebitelé ze severní Moravy. Zde bylo s použitím úvěru autoCREDIT prodáno 450 vozů v pořizovací ceně 67,6 milionu korun. Druhým nejúspěšnějším regionem se staly střední Čechy, kde bylo prodáno s pomocí úvěru autoCREDIT 394 vozů v pořizovací ceně 72,8 mil. Kč. Třetím nejúspěšnějším regionem se staly v srpnu letošního roku severní Čechy. Zde bylo profinancováno úvěrem autoCREDIT 364 vozů v pořizovací ceně 52 mil. Kč.

Úvěr autoCREDIT je oblíbeným způsobem nákupu především ojetých vozů. Z celkového počtu 2 544 vozů se jednalo o 2 497 vozů.

Úspěch zaznamenala společnost GE Capital Leasing také v oblasti financování nákupu nových automobilů na leasing. Pořizovací cena těchto vozů přesáhla 78,1 milionu Kč, což představuje meziroční nárůst 18 %.

Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Capital Leasing