Projekt Život nápadům oslovil za dva roky už 80 tisíc žen

Téměř 80 tisíc žen hledalo inspiraci či radu do začátku podnikání na webu projektu Život nápadům. O podnětných příbězích dnes již 54 ambasadorek projektu a dalších příspěvcích aktivně diskutuje 1400 registrovaných uživatelek. Informace i prostor pro sdílení podnikatelských zkušeností nacházejí ženy také na seminářích a webinářích, kterých za dobu fungování projektu proběhlo celkem sedm. Projekt Život nápadům realizuje GE Money Bank od října 2010.

„Za dva roky existence projektu Život nápadům se nám podařilo vytvořit respektovaný portál, na kterém najdou ženy cenné podněty k začátkům podnikání. Daří se nám do projektu zapojovat stále nové ambasadorky – úspěšné podnikatelky, jejichž příběhy se mohou stát vzorem pro ostatní. Spolupracujeme také s řadou odborníků a lektorů, s jejichž přispěním jsme zorganizovali již dvě Víkendové akademie a 5 seminářů a webinářů,“ shrnuje úspěchy projektu Markéta Vaňková, CSR manažerka GE Money Bank.

Intenzivní setkání v rámci Víkendových akademií se zaměřila nejprve na začátky podnikání a posléze na umění prodeje. Množství informací, podnětů i prostor k diskuzi najdou ženy také na webových stránkách projektu. Nejvíce návštěvnic webu je přitom z Prahy, Středočeského a Jihomoravského kraje, nejdelší čas na něm ovšem tráví Jihočešky. Další možnost ke sdílení zkušeností i navázání obchodních kontaktů poskytuje účastnicím projektu setkávání v rámci dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, se kterým projekt Život nápadům spolupracuje.

Život nápadům navazuje na celosvětovou iniciativu

Podpora žen patří k dlouhodobým celosvětovým projektům GE Capital – mateřské společnosti GE Money Bank. Do projektu Banking on Women, který podporu žen zastřešuje, se po celém světě zapojilo již 32 tisíc žen. V České republice bude projekt Život nápadům i nadále přinášet užitečné informace začínajícím podnikatelkám, bude jim představovat další podnikatelské vzory a ženy se mohou těšit také na pokračování Akademie Života nápadům a další semináře prostřednictvím internetu. Dění v projektu je možné sledovat na www.zivotnapadum.cz.

Pavel Zúbek,

tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com