Produkty GE Capital Bank a GE Capital Leasing byly oceněny v soutěži Zlatá koruna

V druhém ročníku soutěže Zlatá koruna byly oceněny hned dva produkty společností GE Consumer Finance. Na druhém místě v kategorii Leasing se umístila „Splátka od 1500 Kč měsíčně“ od GE Capital Leasing. Běžný účet GEnius od GE Capital Bank se umístil na třetím místě v kategorii Univerzálních bankovních produktů.

Soutěž Zlatá koruna byla letos vyhlášena podruhé. Smyslem Zlaté koruny je ocenit nejlepší produkty roku ze všech oblastí finančního a kapitálového trhu. O pořadí nejlepších finančních produktů v jednotlivých finálových kategoriích rozhodla Finanční akademie složená z předních odborníků a novinářů.

Splátka od 1500 Kč měsíčně

Nabídka nákupu vozu se splátkou od 1500 Kč měsíčně se umístila na druhém místě kategorie Leasing soutěže Zlatá koruna. V jejím rámci si zákazníci mohou pořídit ojetý automobil prostřednictvím leasingu nebo účelového úvěru autoCREDIT se splátkou od 1500 Kč měsíčně. Ke každé uzavřené smlouvě navíc obdrží bonus ve formě CCS karty na nákup pohonných hmot v hodnotě 2000 Kč.

„Nabídkou na koupi ojetého vozu se splátkou od 1500 Kč měsíčně jsme vyšli vstříc potřebám klientů, kteří by si rádi koupili automobil, ale nechtějí vysokými splátkami zbytečně zatížit rodinný rozpočet. Koupě automobilu se tak stává dostupnou skutečně pro každého,“ uvedl Petr Šaštinský, generální ředitel GE Capital Leasing.

Zákazník si v rámci nabídky splátek od 1500 Kč měsíčně může podle svých finančních možností zvolit režim splácení, který mu nejlépe vyhovuje. Může se tedy rozhodnout, zda si vybere nízkou splátku a delší časové období nebo jestli mu více vyhovuje vyšší splátka po kratší dobu.

Letošní ocenění nabídky GE Capital Leasing je druhým úspěchem v řadě. V loňském ročníku soutěže Zlatá koruna zaznamenal GE Capital Leasing úspěch s akční nabídkou „Na auto Vám stačí 10 %“, která získala v soutěži Zlatá koruna prvenství v kategorii Leasing.

Běžný účet GEnius

V kategorii Univerzálních bankovních produktů získal v soutěži Zlatá koruna běžný účet GEnius třetí místo. Není to přitom jediné ocenění, které běžný účet GEnius dosud získal. V roce 2002 byl v soutěži MasterCard Banka roku vyhlášen Běžným účtem roku 2002 a loni se GEnius umístil ve stejné soutěži na třetím místě.

Běžný účet GEnius nabídla GE Capital Bank klientům poprvé v březnu 2002. Od uvedení na trh si pravidelně každý měsíc zřídí běžný účet GEnius několik tisíc klientů a nyní ho využívá již 155 tisíc klientů.

„Běžný účet GEnius se stal po svém uvedení na trh nejvyhledávanějším produktem GE Capital Bank. Od března 2002 do konce roku 2002 si ho zřídilo téměř 75 tisíc klientů a na konci roku 2003 ho již využívalo 155 tisíc klientů. V průběhu loňského roku tak došlo k nárůstu počtu běžných účtů GEnius o 107 %,“ řekla Pavlína Jiříková, manažerka depozitních produktů GE Capital Bank.

Dynamický růst počtu klientů svědčí o tom, že GE Capital Bank správně vystihla potřeby klientů. Běžný účet GEnius umožňuje klientům provádět běžné operace platebního styku, čerpat účet do minusu (Flexikredit), jednou měsíčně získat poštou výpis z účtu a obsluhovat účet pomocí dvou kanálů přímého bankovnictví, které si klient sám zvolí z nabídky: Mobil Banka, Telefon Banka, Internet Banka GEnius nebo Internet Banka Standard.