Přes 200 tisíc klientů využívá konto Genius Active od GE Money Bank

Banka jim již vyplatila 5 milionů korun

Již 200 tisíc Čechů si během roku a půl založilo u GE Money Bank běžný účet Genius Active, balíček služeb all inclusive. Od května letošního roku je banka navíc odměňuje za bezhotovostní platby v obchodech. Vrací klientům půl procenta z každé transakce a ušetřila jim tak již více než 5 milionů korun.


S účtem, který nabízí všechny služby za jeden měsíční poplatek, přišla GE Money Bank na trh v loňském roce jako první. O tom, že jsme se vydali správným směrem svědčí především skutečnost, že účty na stejném principu po nás začaly postupně zavádět i další banky. Jsem přesvědčen, že účty s měsíčním paušálem budou během několika let na českém trhu dominovat. Proto i nadále očekáváme velký zájem o účet Genius Active a předpokládáme, že do konce tohoto roku ho bude využívat 250 tisíc klientů,“ říká Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank.

S kontem Genius Active klienti neplatí poplatky za jednotlivé transakce a služby. Mohou je v rámci výhodného měsíčního paušálu provádět a využívat neomezeně.

/documents/20143/4506177/Odmena-za-platby-kartou.pdf/d11710cf-f858-1763-56df-d8135b4dd697 GE Money Bank nabídku služeb v rámci účtu neustále vylepšuje. Poslední novinkou je Odměna za platby kartou. Za každý bezhotovostní nákup banka připisuje zákazníkům půl procenta z jeho hodnoty zpět na účet. V průměru tak klient měsíčně ušetří zhruba polovinu ceny účtu, při vyšších výdajích může mít účet zcela zdarma nebo dokonce vydělat. Celkově tak již klienti GE Money Bank od května ušetřili přes 5 milionů korun.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank