Přes 1,6 milionu korun dostali podnikatelé od GE Money Bank „jen tak“

 

V rámci služby „Odměna za platby kartou“ rozdala GE Money Bank podnikatelům již 1,6 milionu korun. Peníze od banky dostávají všichni, kteří využívají debetní platební karty vydané ke všem typům účtů Genius Business Active. Na konci každého měsíce GE Money Bank připisuje na účet klienta odměnu ve výši 0,5 % z objemu všech bezhotovostních transakcí provedených platební kartou u obchodníků a na internetu. Odměny podnikatelům banka vyplácí již půl roku. Částka se každý měsíc zvyšuje a jen za prosinec 2008 dosáhla bezmála 275 tisíc korun.
„V současnosti náš all-inclusive účet Genius Business Active využívá přes 20 tisíc podnikatelů a jejich počet se neustále zvyšuje. S tím samozřejmě roste i vyplacená odměna,“ říká Radek Schönfeld, manažer neúvěrových produktů pro podnikatele GE Money Bank, a dodává: „Jestliže byl letos Genius Business Active nezávislým internetovým serverem Bankovnipoplatky.com, i bez započítání odměn za platby kartou, označen jako jeden z nejvýhodnějších podnikatelských účtů na trhu, pak z něj finanční odměny činí naprosto bezkonkurenční nabídku,“ dodává Radek Schönfeld.

Při vyšších útratách může odměna pokrýt nejen měsíční vedení, ale přinese majiteli účtu i nějakou korunu navíc. GE Money Bank je tak první bankou, která klientům rozdává peníze v pravém slova smyslu. Na odměnu mají nárok podnikatelé využívající některý z účtů Genius Business Active, Genius Business Active+, Genius Business Active 10, Genius Business Active 50, Genius Business Active 50+ a Genius Business Active 200.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank