Posily ve vedení GE Money v České republice a na Slovensku

Nejvyšší vedení GE Money v České republice a na Slovensku získalo dvě zkušené posily. Na pozici marketingového ředitele přichází Ian Forrest, který doposud působil jako vedoucí pro reklamu a značku GE Money pro Evropu, Střední východ, Afriku a Austrálii. Novým ředitelem Interního auditu byl jmenován Thomas B. Dodd. Spolu se svým týmem bude zodpovědný za zhodnocení a zlepšení kontrolních postupů v GE Money v ČR a SR.

Nový marketingový ředitel GE Money v ČR a SR Ian Forrest přichází do Prahy z Dublinu, kde pracoval jako vedoucí pro reklamu a značku GE Money pro Evropu, Střední východ, Afriku a Austrálii. V oblasti marketingu se pohybuje již 12 let. Má zkušenosti především s produktovým marketingem a produktovým managementem u významných společností jako Johnson & Johnson, Newell Rubbermaid a Verizon.

Ian vystudoval Fakultu ekonomie Kalifornské university v Los Angeles, kde získal titul BA, a Fakultu managementu Petera. F. Druckera na postgraduální univerzitě v Claremontu (titul MBA). Je mu 33 let, je ženatý a má osmiměsíčního syna. Mezi jeho koníčky patří vaření, golf, cestování a potěší ho láhev dobrého vína.

Druhou posilou je Thomas B. Dodd, který bude jako ředitel Interního auditu zodpovědný za nezávislé zhodnocení a zlepšení kontrolních procesů v GE Money v ČR a SR. Thomas je velmi zkušený v oblasti mezinárodního bankovnictví a auditu. Posledních sedm let strávil v Dubaji, kde odpovídal za inspekce bank prováděné pro centrální banku Spojených Arabských Emirátů.

Thomas vlastní titul BA z Manchesterské metropolitní univerzity a titul MBA z Warwickovy univerzity ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska. Má rovněž kvalifikaci nezávislého finančního poradce. Je britským občanem, mluví velmi dobře francouzsky a také česky, protože již v Praze dříve působil. Dokonce přímo ve financích a bankovnictví. Thomasovi je 37 let, rád cestuje, baví ho jazyky a týmové sporty.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank