Pořizovací cena nových automobilů financovaných GE Money Auto vzrostla meziročně o 24 %

Společnost GE Money Auto, která v loňském roce financovala koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, pokračuje v letošním roce ve výrazném nárůstu objemu profinancovaných nových automobilů. Jejich celková pořizovací cena se ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila o 24 %. Počet financovaných nových vozů vzrostl v době od ledna do září 2006 meziročně o 18 %.

GE Money Auto je největší společností pro financování ojetých automobilů v České republice. V letošním roce zaznamenává výrazný úspěch také v oblasti financování nových vozů. Od ledna do září v tomto segmentu profinancovala částku ve výši téměř 955 milionů korun, což je ve srovnání se stejným obdobím loňského roku nárůst o více než 24 %. Počet nových vozů, financovaných v tomto období, dosáhl 2410. V meziročním srovnání jde o téměř 18% růst.

„Již několik let si udržujeme naši vedoucí pozici v oblasti financování ojetých vozů, poskytování leasingu či úvěru pro koupi nového vozu považujeme za příležitost k dalšímu růstu. V letošním roce jsme se proto zaměřili také na tento segment. Ukazuje se, že šíře naší produktové nabídky, v kombinaci s rychlostí a dostupností našich služeb, oslovuje také zákazníky pořizujících si nové vozy,“
uvedl Petr Šaštinský, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Společnost GE Money Auto přichází v podzimních měsících letošního roku s rozsáhlou kampaní, která má podpořit prodej nových a ojetých vozidel prostřednictvím leasingu a úvěrového produktu autoCREDIT. Zákazníci, kteří od 11. září do 31. prosince letošního roku u GE Money Auto budou financovat svůj vůz prostřednictvím finančních produktů GE Money Auto, získají navíc satelitní navigační přístroj GARMIN STREET Pilot c510. Přístroj obsahuje vedle podrobných map České republiky hlasovou a vizuální navigaci s plnou lokalizací v českém jazyce, denní a noční režim displeje s možností automatického přepnutí nebo velice jednoduché USB připojení k počítači.

Zákazníci GE Money Auto mohou využívat řadu dalších zajímavých výhod. Za 1,- Kč například získají mechanické zabezpečovací zařízení Construct či Defend Lock. V rámci věrnostního Programu Plus mohou využít výrazné cenové zvýhodnění při financování dalšího vozu a zjednodušený schvalovací proces. Navíc obdrží CCS kartu nabitou na hodnotu 2000 Kč.

Při uzavření nové smlouvy získají zákazníci kartu Benzin Plus, která je opravňuje čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina a Paramo se slevou 0,80 Kč na litru pohonných hmot. Od ledna do září 2006 ušetřili klienti GE Money Auto částku překračující hranici 4 milionů Kč. Mezi další služby, které GE Money Auto svým klientům poskytuje, patří pojištění autoPROTECT. To zajišťuje krytí rozdílu mezi pořizovací cenou vozidla a časovou cenou, již stanovuje pojišťovna v okamžiku pojistné události.

Produkty společnosti GE Money Auto ocenili finanční odborníci a publicisté v soutěži Zlatá koruna. Její produkt „Leasing s nízkou měsíční splátkou“ získal letos ocenění Bronzová koruna v kategorii leasingu. GE Money Auto v této soutěži získala ocenění pro své produkty již počtvrté za sebou.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto