Podzimní kampaň GE Money Auto nabízí nízké splátky na nákup ojetých aut

Společnost GE Money Auto, lídr českého trhu financování ojetých automobilů, přichází na podzim s novou nabídkou leasingového financování ojetých vozů. Výhodou je nízká měsíční splátka, která usnadňuje pořízení vozu. Poslední splátka, která je vyšší, může být pak buď splacena najednou, nebo rozložena do období dvanácti měsíců. Kromě nízkých splátek mohou klienti získat v rámci akční nabídky digitální fotoaparát.

V rámci své podzimní kampaně nabídne GE Money Auto zájemcům o financování ojetých automobilů prostřednictvím leasingu produkt s nízkými měsíčními splátkami. Produkt je zaměřen na pořízení ojetých aut s rokem výroby 1999-2005, je určen především fyzickým osobám - nepodnikatelům a živnostníkům, kteří dávají přednost nízké splátce, ale nechtějí uzavírat smlouvu na dlouhou dobu.

Splátkový kalendář je konstruován na 60 měsíců (u vozů s rokem výroby 2002-2005) nebo na 48 měsíců (u vozů s rokem výroby 1999-2001). Klient platí první mimořádnou splátku (ve výši minimálně 25 % ceny automobilu), poté následují velmi nízké měsíční splátky a rok před koncem splátkového kalendáře platí zvýšenou splátkou zbytek ceny automobilu - poslední rok smlouvy tedy klient hradí pouze sazby povinného ručení, cena ani finanční služba se již nesplácí. Na zvýšenou splátku je přitom klient společností GE Money Auto upozorněn 45 dní před její splatností a je mu zároveň nabídnuta možnost pokračování ve smlouvě a rozložení zvýšené splátky do dvanácti následujících měsíců.

Všichni klienti, kteří do 30. listopadu využijí nabídky této podzimní kampaně, mohou získat digitální fotoaparát Kodak EasyShare C 330 a mechanické zabezpečení vozu DEFEND LOCK za 1 Kč. Kromě toho mohou klienti využít všech standardních benefitů a doplňkových produktů, které společnost GE Money Auto nabízí.

Jedná se např. o připojištění k havarijnímu pojištění autoPROTECT, které GE Money Auto nabízí od srpna 2005. Pojištění autoPROTECT zajišťuje krytí rozdílu mezi pořizovací cenou vozidla a časovou cenou, již stanovuje pojišťovna v okamžiku pojistné události. Pojistné, které se hradí v leasingové či úvěrové splátce, je měsíčně 0,1 % z pořizovací ceny vozidla. Pojištění autoPROTECT, volitelné připojištění k havarijnímu pojištění, se vztahuje na případy odcizení vozidla nebo totální škody, která byla na vozidle způsobena autonehodou. Je možné jej využít na všechna nová a ojetá vozidla s hmotností do 3,5 tuny, jejichž stáří nepřesahuje 12 let a která si fyzická osoba pořídila prostřednictvím leasingu nebo úvěru autoCREDIT.

GE Money Auto nabízí všem svým klientům další výhodu v době rostoucích cen pohonných hmot. Jedná se o slevovou kartu Benzin Plus, která umožňuje čerpání pohonných hmot se slevou 2,2 % u čerpacích stanic společnosti Benzina, a.s. na celém území České republiky. Slevu mohou využít zákazníci GE Money Auto jednou za 24 hodin při nákupu pohonných hmot v ceně od 150 do 3 000 Kč. K získání slevy stačí předložit kartu při placení obsluze čerpací stanice.

Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Auto