Podnikatelé se znovu utkají o titul GE Money Bank Živnostník roku

Devátý ročník soutěže právě začíná! Pro firmy i podnikatele jde tradičně o skvělou příležitost k získání nových obchodních kontaktů i ke zviditelnění svého podniku v regionu i celém Česku. Do soutěže se mohou registrovat až do konce května

„Soutěž Živnostník roku v GE Money Bank považujeme za skvělou příležitost pro podnikatele pochlubit se se svými schopnostmi a nápady nejen před veřejností, ale i potenciálními zákazníky. České ekonomice se znovu daří a úspěch v tomto tradičním klání tak může výrazně usnadnit cestu k novým zakázkám,“ říká Jan Novotný, ředitel komerčního bankovnictví GE Money Bank.

Přihlásit se mohou malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů. Prvním krokem k celorepublikovému titulu je vítězství v krajském kole. Krajský vítěz posléze v celostátním kole reprezentuje nejen sám sebe, ale celý region.

Vedle tradičních kategorií GE Money Bank Živnostník roku a Vodafone Firma roku vybere odborná porota také vítěze soutěže o nejlepší inovativní nápad GE Money Bank Inovátor roku. V loňském roce byl mezi živnostníky nejúspěšnější sklář Karel Sobotka z libereckého kraje. Inovátorem roku 2013 se stala firma Flajzar, která vyrábí například oblíbená signalizační zařízení pro rybáře. Úspěšné firmy a živnostníci získají zajímavé ceny.

Registrace probíhá na webu http://firmaroku.cz/registrace_new.aspx.

Pavel Zúbek,

tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com