Platby kreditními kartami od GE Money nově i prostřednictvím bankomatů

Držitelé kreditních karet od společnosti GE Money (MoneyCard, bene+, avon a prostě obecně kreditní karty) mohou nyní prostřednictvím bankomatů nejen vybírat hotovost a změnit svůj PIN kód, ale rovněž pohodlně zadávat platební příkazy. Společnost GE Money tak svým klientům nabízí službu, která není u kreditních karet běžná, a v České republice je dokonce jedinou finanční institucí s touto nabídkou. Službu je možné využít na všech 620 bankomatech GE Money v ČR.

Společnost GE Money je v tuto chvíli jedinou českou finanční institucí, která má ve svém portfoliu služeb možnost zadávat platební příkazy prostřednictvím bankomatů i pro kreditní karty. „Snažíme se neustále zdokonalovat a inovovat rozsah poskytovaných služeb, abychom uspokojili potřeby našich klientů. Možnost vyřizování platebních příkazů u bankomatů je oblíbenou službou nabízenou obvykle k debetním kartám. U kreditních karet není tato služba běžná a je o to výhodnější, že jsou tyto transakce započítávány do bezúročného období,“ vysvětluje Jarmila Kowolowská, manažerka produktového týmu GE Money.

Možnost zadávat platební příkazy přes bankomaty umožňují debetní karty GE Money již od konce srpna 2008. Nyní je možné tyto transakce realizovat i prostřednictvím kreditních karet, a využít tak výhod bezúročného období. To se řídí denním limitem, který si klient sám nastaví prostřednictvím zákaznického servisu. Klienti dosud na kreditních kartách provedli zhruba 7 tis transakcí v objemu přes 40 mil. Kč.

Milan Kříž
tiskový mluvčí GE Money