Peter Herbert, generální ředitel GE Money Bank, se stal Bankéřem roku 2010

 

 

Další dvě ocenění pro GE Money Bank za Účet roku 2010 a Banku bez bariér 2010 Peter Herbert, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank, získal cenu pro nejlepšího bankéře v soutěži Fincentrum Banka roku 2010. Byly tak oceněny výsledky celé banky a její rozvoj pod jeho vedením. Peter Herbert stojí v čele GE Money Bank v České republice již více než dva roky. V soutěži Fincentrum Banka roku získala GE Money Bank také cenu za druhé místo v kategorii Banka bez bariér 2010 a další druhé místo v kategorii Účet roku 2010 za balíčkový účet Genius Optimal.

„Toto ocenění je pro nás velmi důležité a hodně pro nás znamená. Je to velké uznání pro vynikající tým lidí, který v GE Money Bank máme. Jsem také poctěn tím, že mí kolegové - generální ředitelé - hlasovali pro mne, a chtěl bych jim vyjádřit svou upřímnou vděčnost. Ocenění od kolegů, kteří konkurují na stejném trhu a dobře znají naši společnost, je jak pro mne osobně, tak i pro celý tým v GE Money Bank, skutečně cenné,říká Peter Herbert, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank.

Peter Herbert - Bankéř roku 2010
GE Money Bank se během posledních více než dvou let pod vedením Petera Herberta dynamicky vyvíjela a na trh uvedla řadu inovací. Mezi ně patří široká nabídka nových kreditních karet, které klientům přinesly žádanou flexibilitu a možnost volby. Výjimečný je také design našich nových poboček. Dalším příkladem je GE Money Manager - jedinečný nástroj pro plánování osobního rozpočtu v rámci Internet Banky. Internet Banka byla v posledních dvou letech prohlášena za nejlepší produkt v hlasování veřejnosti v soutěži Zlatá koruna.

„Hlavním bodem strategie budoucího růstu GE Money Bank je být blízko klientům. To znamená dělat vše pro to, abychom porozuměli jejich potřebám a požadavkům. V GE Money Bank se snažíme se demystifikovat bankovnictví tím, že hovoříme jednoduchým a srozumitelným jazykem a dbáme na to, aby naše produkty a služby nezahrnovaly žádné skryté podmínky nebo překvapivé poplatky,“ řekl Peter Herbert.

Být blízko klientům také znamená být dostupní, proto GE Money Bank otvírá množství nových poboček po celé České republice. Nově otvírané pobočky mají moderní design, který má mezi klienty banky pozitivní ohlas. V letošním roce GE Money Bank otevře celkem 16 poboček a na konci roku 2010 tedy bude disponovat sítí 241 obchodních míst. V následujícím roce bude banka v dynamické expanzi pokračovat.

Letos v červnu GE Money Bank získala ocenění Vstřícná banka v klientském ratingu bank na serveru www.bankovnipoplatky.com, čímž potvrdila dlouhodobou spokojenost zákazníků s jejími službami. GE Money Bank se vedle nabídky inovativních produktů angažuje také na poli společenské odpovědnosti. Banka v roce 2006 iniciovala projekt finančního vzdělávání dětí Rozumíme penězům a projekt na pomoc ženám se začátky podnikání v rámci projektu Život nápadům.

Druhé místo v kategorii Banka bez bariér 2010
V soutěži Banka roku získala GE Money Bank také druhé místo v kategorii Banka bez bariér 2010. Tuto kategorii zaštiťuje Konto Bariéry a hlasují samotní handicapovaní spoluobčané. „Jsme vděčni za ocenění snahy GE Money Bank vycházet vstříc handicapovaným. GE Money Bank má jednu z nejširších pobočkových sítí v ČR, na konci roku 2010 bude disponovat 241 pobočkami. Z toho je plně bezbariérových více než polovina našich obchodních míst. Všechny nově budované pobočky se již zřizují zásadně jako bezbariérové. Kromě bezbariérových poboček mohou také postižení klienti využít služby našich mobilních bankéřů, kteří jsou schopni po předchozí dohodě navštívit klienta doma či v jeho zaměstnání a vyřídit s ním většinu jeho požadavků,“ dodává Peter Herbert.

Informace o tom, zda je daná pobočka bezbariérová, získají klienti na internetových stránkách www.gemoney.cz, ale také u operátorů call centra GE Money Bank. Na obchodních místech, kde z důvodu dispozice objektu není bezbariérový přístup, pomohou s přístupem pomocí speciálních lyžin zaměstnanci pobočky a klienta obslouží. Standardně GE Money Bank obsluhuje i nevidomé či neslyšící klienty a bankéři jsou školeni pro jednání s těmito klienty.

Druhé místo v kategorii Účet roku 2010
Balíčkový účet Genius Optimal získal druhé místo v kategorii Účet roku 2010. Za pouhý měsíc od uvedení produktu na trh si ho zřídilo několik tisíc klientů. Genius Optimal představuje nový koncept balíčkových běžných účtů. Vedle neomezeného platebního styku totiž nabízí zvýhodnění na dalších bankovních produktech a ucelenou nabídku doplňkových pojistných produktů. Nabídka pojištění zahrnuje cestovní pojištění s unikátním krytím rizik včetně extrémních sportů, pojištění ztráty karty a asistenční služby, zvýhodnění sazby hypotečního úvěru o 0,5 % p.a. a to vše za jeden měsíční poplatek.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank