Paušální účet od GE Money Bank již i pro právnické osoby

 

Výhodná konta Genius Business Active nabízí GE Money Bank nově také právnickým osobám. Za paušální měsíční poplatek získají klienti například možnost neomezeného výběrů z 505 bankomatů GE Money Bank v celé ČR, služby přímého bankovnictví či dvě debetní a jednu internetovou platební kartu. S nabídkou účtů s paušálním měsíčním poplatkem pro fyzické osoby - podnikatele přišla GE Money Bank jako první z velkých bank v ČR letos v únoru a podnikatelé i odborná veřejnost si ji ihned oblíbili. O tom svědčí i první místo v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna.
„Velký zájem podnikatelů o konta Genius Business Active jasně dokazuje, že účty s měsíčním paušálním poplatkem jsou pro klienty velice atraktivní. Proto jsme se rozhodli, že umožníme využívat jejich výhod i právnickým osobám. Klient má v rámci paušálu zahrnuty veškeré produkty a služby a zaplatí za ně mnohem méně, než kdyby si je zakládal k účtu zvlášť,“ uvedl Radek Schönfeld, manažer neúvěrových produktů pro podnikatele.

Klienti mají na výběr tři typy těchto účtů: Genius Business Active 10, 50 a 200. Všechny tři typy zahrnují například neomezené výběry ze široké sítě bankomatů GE Money Bank, služby přímého bankovnictví či vydání a vedení dvou debetních a jedné internetové platební karty. Jednotlivé typy se liší podle počtu transakcí, které má klient v rámci paušálu zdarma. U účtu Genius Business Active 200 mohou navíc klienti zdarma využívat homebankingové služky BankKlient.

Služby zdarma v rámci účtů Genius Business Active pro právnické osoby:
· veškeré výběry ze sítě 505 bankomatů GE Money Bank v celé ČR
· služby přímého bankovnictví a jejich využívání - Internet Banka, Mobil Banka, Telefon Banka
· vydání a vedení 2 platebních karet (Maestro nebo MasterCard Business dle výběru klienta)
· vydání a vedení karty určené pro platby na internetu
· zasílání měsíčních výpisů poštou nebo elektronicky
· využívání služby SMS servis, včetně 50 zaslaných SMS měsíčně
· podle typu účtu prvních 10, 50 nebo 200 transakcí v měsíci ze skupiny: příchozí platby, odchozí platby zadané elektronicky, trvalé příkazy, inkasa
· u Genius Business Active 200 navíc homebankingová služba BankKlient

Měsíční paušální poplatek činí 139 Kč (Genius Business Active 10), 299 Kč (Genius Business Active 50) a 1049 Kč u účtu Genius Business Active 200.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank