Optimal Business – podnikatelský úvěr, pro který nemusíte do banky

 

GE Money Bank na trh uvádí nový úvěr pro fyzické osoby podnikatele - Optimal Business. Živnostníci a specifické profesní skupiny mohou získat půjčku až do výše 200 tisíc korun, a to bez nutnosti ručení a návštěvy banky. Lze ji využít k pořízení jak výrobků a technologií, tak služeb. Veškeré náklady spojené s vedením úvěru Optimal Business si navíc mohou živnostníci odečíst z daní. Podnikatelé si tak sníží svůj daňový základ. Vyřízení a čerpání úvěru je zdarma.
„Úvěr Optimal Business je určen podnikatelům, kteří potřebují okamžité investiční prostředky pro rozvoj svého podnikání. Výši úvěru schválíme do několika minut a nevyžadujeme žádné zajištění nemovitostí ani ručitele,“ říká Jaromír Kouřil, obchodní manažer GE Money Bank. „Zájemcům o úvěr Optimal Business nabízíme čerpání bez nutnosti zřídit si běžný účet u GE Money Bank. Klient vůbec nemusí navštívit bankovní pobočku, úvěr si vyřídí přímo u svého dodavatele - partnera GE Money Bank - certifikovaného podle přísných předpisů ČNB,“ dodává Jaromír Kouřil.

Výhodou úvěru Optimal Business, ve srovnání například s finančním leasingem, je fakt, že úvěrovaný předmět se stává majetkem klienta bezprostředně po dodání. Navíc je možné úvěr využít k pořízení jak výrobků a technologií, tak i služeb.

Podnikatelský úvěr Optimal Business poskytuje GE Money Bank v hodnotě 40 až 200 tisíc korun, a to bez zajištění. Jde o úvěr určený zejména na financování investičních potřeb. Fyzické osoby podnikatelé a specifické profesní skupiny si mohou zvolit dobu splatnosti v závislosti na preferované výši splátek od 24 do 84 měsíců. Fixní úroková sazba se u úvěru Optimal Business odvíjí od bonity klienta a začíná na 10,4% p.a.

Kromě FOP (fyzických osob podnikatelů) mohou o úvěr žádat také specifické profesní skupiny. Konkrétně jde o lékaře, lékárníky, veterináře, daňové poradce, notáře a advokáty. Podání žádosti o Optimal Business i jeho zpracování je zdarma. Flexibilitu podnikatelům zajišťuje možnost mimořádných splátek a předčasného splacení celého úvěru. Rozhodnutí o schválení úvěru se zájemce dozví do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu k dispozici nejpozději do druhého dne od podpisu smlouvy.

Podnikatelům - fyzickým osobám stačí při žádosti o úvěr doložit dvě daňová přiznání, prokázat se občanským průkazem a druhým dokladem totožnosti, Živnostenským listem, dokladem o bezdlužnosti a výpisem z běžného podnikatelského účtu. U specifických profesí GE Money Bank předložení daňového přiznání nevyžaduje vůbec. Úvěr je tedy vhodný i pro klienty, kteří s podnikáním teprve začínají.

Parametry úvěru Optimal Business
· Výše úvěru od 40 000 až do 200 000 korun, bez nutnosti ručení
· Úroková sazba od 10,4 % p.a.
· Doba splatnosti úvěru od 24 do 84 měsíců
· Neměnná ( fixní ) výše splátky po celou dobu splácení
· Daňově uznatelný - náklady za vedení lze odečíst z daní
· Nulový poplatek za vyřízení, možnost předčasného splacení a mimořádných splátek
· Není třeba navštívit pobočku GE Money Bank
· O úvěr mohou požádat živnostníci i vybrané profesní skupiny


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank