Olympijský balíček od GE Money Bank s bonusem 2 500 korun

S novou kreditní kartou Visa, která je součástí balíčku, získáte peníze zpět z každého nákupu

 

 

Olympijský balíček je akční novinka od GE Money Bank složená z vysoce úročeného spořicího účtu Genius II, all-inclusive kontaGenius Active nebo Gold a nové kreditní karty Visa s věrnostním programem bene+.* S jeho založením každý klient navíc získává možnost obdržet bonus 2500 korun. Stačí, když každý měsíc od února do července 2010 kreditní kartou Visa zaplatí nákupy v celkové výši alespoň 500 korun. Tento výhodný soubor produktů GE Money Bank představuje v souvislosti s Olympijskými hrami ve Vancouveru jako partner Českého olympijského týmu. Výhodný Olympijský balíček mohou klienti získat v období od 1. 2. do 28. 2. 2010, tedy v měsíci konání zimní olympiády.fanoušek olympiády

„Olympijský balíček s bonusem 2500 korun je unikátní nabídka GE Money Bank, kterou chceme upozornit na naše partnerství s Českým olympijským týmem ve Vancouveru. Po dobu konání olympiády chceme touto atraktivní skladbou výhodných produktů odměnit všechny fanoušky našich reprezentantů,“ řekl Radek Hubený, manažer pro produktovou strategii a analýzu GE Money Bank. „Vlajkovou lodí Olympijského balíčku je nová kreditní karta Visa s věrnostním programem bene+, díky kterému budou její držitelé při každé platbě kartou odměněni vždy minimálně 1 % hodnoty nákupu. Pokud však nakoupí v obchodě ze sítě partnerů bene+ , mohou získat zpět až 10 % z hodnoty nákupu,“ dodal Radek Hubený.

Podmínkou dosažení bonusu ve výši 2500 korun je založení Olympijského balíčku, který se skládá ze spořicího účtu Genius II, all-inclusive konta Genius Active nebo Gold a nové kreditní karty Visa s věrnostním programem bene+. Poté, co si klient založí kreditní kartu Visa, může si pořídit další součásti Olympijského balíčku, aby měl možnost dosáhnout na finanční odměnu. Klientům, kteří již u GE Money Bank mají zřízen jakýkoliv běžný či spořicí účet (vyjma Účtu pravidelného spoření), stačí jen požádat o kreditní kartu Visa. Vedení kreditní karty Visa je první rok zcela zdarma.

Spořicí účet Genius II
Spořicí účet Genius s vysokým úročením, které v současné době dosahuje 2 % p.a., je jedním z komponentů Olympijského balíčku od GE Money Bank. Klienti jej mají možnost spravovat prostřednictvím Internet Banky. Samozřejmostí jsou také bezplatné převody ze spořicího účtu Genius II na běžný účet a zpět. Založení, vedení i zrušení spořicího účtu Genius je zdarma také v rámci Olympijského balíčku. Vklady na něm jsou ze zákona pojištěny, úroky se připisují měsíčně a stávají se součástí vkladu.

Účty Genius Active a Genius Gold
All inclusive konta Genius Active a Genius Gold jsou dalším benefitem Olympijského balíčku. S konty Genius Active a Genius Gold, klienti neplatí poplatky za jednotlivé transakce a služby. Mohou je v rámci výhodného měsíčního paušálu provádět a využívat neomezeně. Zdarma mají například všechny výběry z bankomatů GE Money Bank v ČR, ale také všechny příchozí a odchozí elektronické transakce. Dále mohou bezplatně využívat SMS servis a získávat tak informace o pohybech a zůstatcích na účtu přímo na mobilní telefon. Paušální účet Genius Active mohou mít navíc klienti zcela zdarma, a to v případě, že minimální měsíční zůstatek na kontu Genius Active činí 250 tisíc korun, respektive 1 milion korun v případě konta Genius Gold, kde jsou do zůstatku započítávány veškeré vkladové produkty klienta.

Kreditní karta Visa
Další součást Olympijského balíčku je nová kreditní karta Visa od GE Money s věrnostním programem bene+ . Nabízí až 50denní bezúročné období na bezhotovostní platby a úvěrový rámec 5 až 150 tisíc korun. Díky bezplatnému přístupu do aplikace Internet Bank, který získává každý majitel kreditní karty Visa, si zákazníci mohou kdykoli pohodlně zkontrolovat stav výdajů na kartě. GE Money také zdarma zasílá měsíční výpisy s aktuálním stavem výdajů ale i odměn ve věrnostním programu bene+ , přehledem všech transakcí, výši minimální splátky a datem splatnosti. Klienti za vedení kreditní karty Visa neplatí žádný měsíční poplatek a první rok vedení karty mají zdarma.

„Věrnostní program bene+, který klienti získávají s novou kreditní kartou Visa, je unikátní mimo jiné v jednoduchosti obsluhy. Klienti se při placení v síti partnerských obchodů nemusí o nic starat, připomínat se, ani vybírat zboží podle toho, jestli již je ve slevě. Odměny se totiž vztahují na všechno zboží a služby, ať již je v akci či není a klientovi se slevy přičítají automaticky. V měsíčním výpisu z účtu pak přehledně vidí, kolik na odměnách získal a jejich výše není nijak omezená,“ uvedla Jarmila Kowolowská, ředitelka kreditních karet GE Money.

Kreditní kartu Visa od GE Money lze kromě placení v obchodě nebo na internetu využít také na jednorázové platební příkazy k úhradě na jakýkoli jiný bankovní účet nebo na výběry hotovosti z bankomatu. Kreditní karta Visa od GE Money Bank je moderní a bezpečný platební nástroj, díky kterému není třeba s sebou nosit větší hotovost. Karta je totiž zabezpečena čipem, takže při každé transakci je vyžadován PIN kód. Zákazníci si navíc mohou stanovit denní limity pro platby a výběry z bankomatů. Cestovní a úrazové pojištění, které je bezplatnou součástí karty, lze navíc rozšířit o další doplňkové služby jako je Pojištění zneužití kreditní karty a Pojištění schopnosti splácet.

 

 

 

Markéta Dvořáčková,

tisková mluvčí GE Money Bank